Skocz do zawartości

EVGA GTX 670


Recommended Posts

Witam obecnie posiadam Radeona 7770, lecz mam możliwość wymiany mojej karty za GTX 670 za dopłatą 400 zł, czy opłaca mi się taka opcja ? Następne pytanie mam odnośnie jeszcze innej karty GTX 650 Ti Boost, jak bardzo ona odstaje w grach od GTX 670 ? No i ostatnie pytanie, czy mój zasilacz(Chieftec iArena GPA-500S8) uciągnie taką mocną kartę jaką jest GTX 670 i czy by nie było problemu podpięciem karty pod przejściówkę z molexa na 6pin, ponieważ karta bodajże wymaga 2x6pin, a mój zasilacz ma tylko 1x6+2 pin.

Edytowane przez Gomezo213
Link to post
Share on other sites

Szkoda, że nie napisałeś jaki dokładnie kolega ma model tej karty Evga GTX 670 oraz jak długą ma jeszcze gwarancję (powinien mieć jeszcze ze 3 lata, no a może nie mieć wcale).

Mogłeś też podać swój obecny model procesora oraz rozdzielczość w jakiej grasz.

 

Ogólnie mówiąc interes "taki sobie" choć może być całkiem dobry.

 

GTX 650 Ti BOOST nieco odstaje od GTX 670. Tu masz porównanie:

http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/GeForce_GTX_980_G1_Gaming/27.html

 

EDIT

Masz całkiem dobry zestaw, choć procesor mógłby być nieco mocniejszy. Możesz na poważnie rozważyć wymianę (gdy dowiesz się, czy dany model GTXa 670 ma gwarancję i jaki to dokładnie model).

Edytowane przez Lightning
Link to post
Share on other sites

co do kart EVGA karton nie jest wymagany. Ważne jest raczej czy zarejestrował kartę na stronie EVGA i czy tam uploadował swój rachunek. Co do wersji karty. Mam podstawową - stockową. Wyposażona jest wkości Hynix'a i kręci się ja szalona:) dla mnie karta rewelka.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...