Skocz do zawartości

Smartfon Android do max 500zł


Recommended Posts

To co w temacie.

Moje specjalne wymagania - miejscen a karte pamiecie ale nie musi być :)

+ lubię duże ekrany.

Czy nexus 4 będzie dobrym wyborem?

Poszukuję nowego lub  mało używanego bo zalezy mi na tym zeby kamerka (szybka) nie była zatarta

Link to post
Share on other sites

Da rade dorwac nexusa 4 za ta cene ale po pierwsze bateria trzyma bardzo slabo, po drugie bardzo delikatny telefon-pekaja tylne panele, po trzecie niektore maja problem z nagrzewaniem sie zbytnim co skutkuje restartem lub wylaczeniem telefonu przy 60 stopniach... ale za to samo uzytkowanie, mozliwosc kombinacji stoi na wysokim poziomie :) zero lagow, wszystko plynnie chodzi, duzo cusyom romow itp :)

Link to post
Share on other sites

Lumia 535 - ma 5 calowy ekran, dwa sensowne aparaty, gniazdo na KArty Pamięci do 128 GB. Co więcej za 499 zł Kupisz ją nową, w sklepie :) na dodatek w wersji Dual SIM :)

 

 

//e

Czytaj uważnie czego wymaga autor.

Edytowane przez dodo
Link to post
Share on other sites

Dadulek - ktoś kto chce kupic Androida za 500 zł - powinien byc ostrzeżony w co się pakuje :)

 

Nie oszukujmy się - za 500 zł - dostaniemy albo nowe słabe lub stare, używane trochę lepsze. Nie wiem czy jest sens się pakować w coś co na 100% będzie kiepsko chodzić lub nie będzie mieć gwarancji.

 

Po drugie - wiele osób myśli, ze Android jest super a reszty nie ma :) :) - warto wiedzieć, ze mamy - jak by nie patrzeć znacznie lepszą alternatywę.  :) Ktoś usłyszał, tylko Android i mu tak zostało :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Odkopię temat, dosyć za bardzo jestem przyzwyczajony do interfejsu Androida, czy dam radę przyzwyczaić się do interfejsu WP?

Czy da się przerobic wyglad wp na taki jak z androida? xd

Więc telefony z WP są o wiele lepsze od tych z androidem w tym przedziale cenowym tak?

 

edit: Dodam ze lumia to chyba dobry zawodnik dla mnie (spodobała mi się) bo ma dual sim a to dla mnie duza zaleta (aero2)

Edytowane przez haszu
Link to post
Share on other sites

Chłopie, siedziałem na androidzie od dwóch lat, ale postanowiłem, że czas coś zmienić i oderwać się od tego zlagowanego systemu i na pierwszy ogień położyłem pieczeń Microsoftu: Lumia 535. Dzisiaj paczkomat wręczył mi przesyłkę z kilkoma bonusami. :P

 

WP to bardzo fajny, intuicyjny oraz przyjemny system. Nie zawiesza się, mimo słabej specyfikacji telefonu. Przegląda się internet świetnie, strony wczytują się szybko. I to wcale nie prawda, że nie ma tylu aplikacji co na Androdzie, bo aktualnie ja nie znalazłem tylko menadżera plików na moją Lumię... Bardzo ważnym atutem tego telefonu jest Gorilla Glass III na ekraniku - nie da się ot tak zarysować.

 

Apropo DualSIM - bardzo fajnie to pracuje, SIM1 - smsuje i dzwonie, SIM2 - tylko internet. :)

Link to post
Share on other sites

Interfejs bardzo intuicyjny i bardzo prosty w obsłudze, system szybki bez lagów

 

są tam jakieś aplikacje do zmian wyglądu, ale szczerze nie bawiłem się w to i nie wiem w jakim stopniu zmieniają wygląd, pytanie czy rzeczywiście jest konieczna zmiana wyglądu :) kwestia kilku dni i się przestawisz

 

ps.

QuYoshi masz Metro File Manager z bezpłatnych i daje radę, z lepszych podobno niezły jest  Pocket File Manager tyle że płatny Edytowane przez hustler69
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok, tak więc ta lumia będzie najlepszą opcją tak? 

I ostatnie 2 pytania  - czy na tym Subway Surfers leci płynnie? ;p

I czy jest lepszą opcją od mojego galaxy note1 i jak się ma do s3 ;p

Edytowane przez haszu
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...