Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ogólnie szukam smartphona do 700zł +/- 20zł Nie cała suma musi być wydana - szukam czegoś opłacalnego. Moje wymagania

 

-Bateria średnie mkorzystanie cały jeden dzień

-Min 2 GB Ram

-jakiś krait najlepiej, żadnych A7 :( a tym bardziej mediateków :D

-aparat to tak z 8 MPX (może być % mają być ładny i ostre bo częst fotografuję tekst)

-ekran 4.7" do 5.2" HD to mus IPS amoled whatever byle nie "goły" LCD

Super by bylo gdyby przyciski nie były ekranowe/virtualne

Tak samo spoko byłoby DualSIM ale też nie jest koniecznoscią

No i pamięć wewnętrzna 16GB + slot SD albo poprostu 32GB nierozszerzalne

 

Przedewszystkim patrzę na używki z OLX, może być allegro, gdyż wydaje mi się, że z takimi wymaganiami nowych nie znajdę. Chińczyków raczej nie chcę bo nie ma często części wymiennych jak się zepsuje.

Póki co podoba mi się LG Swift G, Htc one m7, Sony xperia z1(słaby ekran :cry: ),galaxy S4 (touchwiz :cry:) no i LG nexus 5 ale jedynie 16GB więc trzeba się bawić OTG albo zewnętrznymi slotami no i słaba bateria

 

I tu mam do was jeszcze pytanie - o co pytać takich z OLX.pl żeby się nie naciąć?

 

Proszę nie molestować mnie jakimiś Lumiami - nie lubię i tyle ;)

Z góry dzięki za porady

Edytowane przez Izuna
Link to post
Share on other sites

Ja bym stawiał na nowy. Masz gwarancję a jak kupujesz używany to nie wiesz jak ktoś się wcześniej ze sprzętem obchodzil.

W dobrej cenie mozesz sobie kupić Asusa Zenfone 5:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11705333

Niecałe 700 zł a dobre parametry. Ekran 5 cali, 8 mpix oraz dual sim ( z tym to jest największy problem ponieważ większość markowych telefonów nie ma u siebie tej funkcji...). 

Ram to niestety 1 gb...

Link to post
Share on other sites

Ja bym stawiał na nowy. Masz gwarancję a jak kupujesz używany to nie wiesz jak ktoś się wcześniej ze sprzętem obchodzil.

W dobrej cenie mozesz sobie kupić Asusa Zenfone 5:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/11705333

Niecałe 700 zł a dobre parametry. Ekran 5 cali, 8 mpix oraz dual sim ( z tym to jest największy problem ponieważ większość markowych telefonów nie ma u siebie tej funkcji...). 

Ram to niestety 1 gb...

Dzięki za odpowiedź, swego czasu zastanawiałem się nad tym modelem z wersją 2GB bo taka jest, ale po tym jak usłyszałem jak słaba jest bateria to myślę nad czymś innym

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...