Skocz do zawartości

Lumia 930 vs 1520


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez rysiooo,

Recommended Posts

Lumia 1520 ma znacznie dłuższy czas pracy, to jeden z najdlużej pracujących telefonów, na GSM Arena jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o ranking Akumulatora :)

 

Do tego Lumia 1520 ma slot na karty pamięci a Lumia 930 nie. Po za tym obie mają taki sam aparat, świetne ekrany, są piekielnie szybkie.

 

Jak rozmiar Lumia 1520 jest dla Ciebie do zaakceptowania - to jednak L1520 bedzie lepsza z uwagi na czas pracy - a jeśli sporo przeglądamy internet, oglądamy filmy - to 6 calowy ekran L1520 bądzie tez troche wygodniejszy.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Lumia 1520 ma znacznie dłuższy czas pracy, to jeden z najdlużej pracujących telefonów, na GSM Arena jest na pierwszym miejscu jeśli chodzi o ranking Akumulatora :)

 

Do tego Lumia 1520 ma slot na karty pamięci a Lumia 930 nie. Po za tym obie mają taki sam aparat, świetne ekrany, są piekielnie szybkie.

 

Jak rozmiar Lumia 1520 jest dla Ciebie do zaakceptowania - to jednak L1520 bedzie lepsza z uwagi na czas pracy - a jeśli sporo przeglądamy internet, oglądamy filmy - to 6 calowy ekran L1520 bądzie tez troche wygodniejszy.

 

Właśnie nigdy nie miałem tak dużego telefonu.

 

Dwa różne są wyświetlacze, czy 930 nie ma lepszego ?

 

Z tym internetem to różnie, nie przesiaduje cały czas na telefonie też to nie jest wymogiem ale na forum trochę wad o 930 usłyszałem i z czystej ciekawości zastanawiam się jaka różnica i czy warto spróbować ;)

Link to post
Share on other sites

W 1520 jest IPS, w 930 jest OLED - oba mają tą samą rozdzielczość, więc mniejszy ekran ma większe zagęszczenie pikseli.

 

Jakie wady w 930 - stce Cię martwią?

 

Mógłbyś trochę więcej powiedzieć o tych wyświetlaczach ? Miałem kiedyś Lumie starej generacji i zraziłem się do Lumii wtedy.

 

To grzanie ale spokojny w sumie jestem bo powiedziałeś, że nie ma tragedii.

 

Bateria wciąż mnie martwi - jestem zdecydowany na 930 ale rozeznanie robie póki nie jest dostępna w Orange - zrobiłem pochopny krok z zakupem S4 i trudno było sprzedać, na szczęście się udało.

Link to post
Share on other sites

 

 

Mógłbyś trochę więcej powiedzieć o tych wyświetlaczach ? Miałem kiedyś Lumie starej generacji i zraziłem się do Lumii wtedy.

Jeden i drugi jest dobry - tutaj nie musisz się niczym martwić. Który byś nie wybrał - będziesz  zadowolony.

 

 Jeśli martwisz się baterią, to  fajnym rozwiązaniem byłby zakup:

http://allegro.pl/ladowarka-bezprzewo-nokia-dt-900-lumia-920-925-820-i4944015427.html

problem baterii znika zupełnie - zamiast na biurko odkładasz telefon na ładowarkę i zawsze masz praktycznie 90-100% baterii. Sam korzystałem z niej już od stycznia 2014 kiedy miałem L920. Polecam taką ładowarkę.

 

Grzaniem się nie martw - nie jest problematyczne, ani intensywne żeby powodowało jakiekolwiek problemy, czy dyskomfort.

Link to post
Share on other sites

Jeden i drugi jest dobry - tutaj nie musisz się niczym martwić. Który byś nie wybrał - będziesz  zadowolony.

 

 Jeśli martwisz się baterią, to  fajnym rozwiązaniem byłby zakup:

http://allegro.pl/ladowarka-bezprzewo-nokia-dt-900-lumia-920-925-820-i4944015427.html

problem baterii znika zupełnie - zamiast na biurko odkładasz telefon na ładowarkę i zawsze masz praktycznie 90-100% baterii. Sam korzystałem z niej już od stycznia 2014 kiedy miałem L920. Polecam taką ładowarkę.

 

Grzaniem się nie martw - nie jest problematyczne, ani intensywne żeby powodowało jakiekolwiek problemy, czy dyskomfort.

 

Standardowo uspokoiłeś mnie. Mam nadzieję, że bez ładowania wytrwa bateria jeden dzień przy włączonym internecie.

 

Damn, nie ma już w ofercie w ogóle Lumi 930 !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...