Skocz do zawartości

Czy opłaca się teraz brać Samsunga Galaxy S4 ? Opinie ?


Recommended Posts

Witam. 

Dostałem propozycję przedłużenia umowy z Orange pozostając na tym samym abonamencie na kolejne 24 miesiące. 

Za 1 zł mogę wybrać Samsunga Galaxy S4 , natomiast jeśli chodzi o S5 to jest to cena wyższa - tzn. 559 zł.

Stąd moje pytanie tutaj czy teraz, na początku 2015 roku opłaca się jeszcze brać Samsunga Galaxy S4 ? Zupełnie nie wiem ile ten telefon będzie aktualizowany do najnowszych androidów , chodzi mi o to czy np. w następnej wersji Androida aktualizacją również będzie objęty S4 no i też chodzi o sprawy finansowe bo jednak S4 mogę wybrać za 1zł a S5 za prawie 600 zł - różnica jest :)

Nowa umowa obejmuję 24 miesiące a więc wybierając S4 - będę miał ten telefon przez najbliższe 2 lata. 

Jak myślicie : opłaca się brać go jeszcze teraz ? Czy jednak dołożyć dość sporo i wybrać S5 ?

 

Proszę o opinie. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Negocjuj z nimi. Nie bierz tego co proponują - z orange naprawdę da się dogadać.

Ja w grudniu przedłużałem abonament:

- cena abonamentu spadła z 90zł na 67zł

- cena telefonu spadła z 1619 na 1200zł

Sam negocjowałem, gdy dowiedziałem się od innych osób o takiej możliwości.

 

A S4 już nie bardzo się opłaca kupować, tym bardziej na dwa lata.

Edytowane przez rysiooo
Link to post
Share on other sites

Ja bym i S5 też nie kupil :) - z Androidów gdybym musiał (broń Boże :) ) - to chyba bym celowal w LG, HTC i w ostateczności w Sony. 

 

Po roku z Galaxy S4 - Samsungom mówię stanowcze NIE - jedyny Samsung jaki moge polecić to SOLID B2710 :)

Link to post
Share on other sites

a ja właśnie kategorycznie mówię nie systemom takim jak np. windows phone :) możecie się z tym nie zgadzać ale po prostu nie cierpię tego systemu :) a tak patrzę właśnie że w orange w tym samym abo jaki mam dotychczas to za 1zł dostanę oprócz s4 : sony xperia m2 sony xperia t3 oraz htc desire 610 . Natomiast w Play za 300zł mam przy takim samym abonamencie HTC One E8 , jedyna wada to tylna klapka z plastiku ;/ to co polecacie z tych ?

Link to post
Share on other sites

Kiedy Ci się umowa kończy? Jeżeli za miesiąc/dwa to wyślij na maila BOK pismo rezygnacji z umowy po jej zakończeniu. Dostaniesz telefon od Działu Utrzymania Klienta, który może dać zniżkę nawet -30% na abo przez 24 miesiące, czego BOK nie jest w stanie zrobić. Czasem trzeba czekać około miesiąca.

Sam tak zrobiłem ;)

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...