Skocz do zawartości

Deathadder chroma vs steelseries rival


Recommended Posts

Witam, tak jak w temacie.

 

Zastanawiam się nad kupnem jakiejś myszki z tych lepszych..

Do tej pory ze wszystkich co oglądałem najbardziej przypadły mi do gustu dwie myszki deathadder chroma razera i steelseries rival, którą polecacie ? Napiszcie też dlaczego tak uważacie, a dlaczego nie inaczej :D

Dzięki.

 

PS: Czy ktoś z Was kupował cokolwiek ze strony razerzone ? Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda przesyłka od nich do Polski.

Edytowane przez ehhod
Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że myszki w graniach 200-300 zł są do siebie bardzo zblizone możliwościami. Sam mialem jeszcze niedawno rivala ale niestety piwo mu nie posłużyło xd  Aktualnie posiadam tracera sniper za 120 zł i jestem z niej bardziej zadowolony niż z riwala. Może dlatego ze wygodniejszy? Według mnie jakbym miał wybierać to rival. A płacić 300 zł za znaczek razera to mi się nie uśmiecha :P 

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę, to przesyłka do Polski kosztuje 25 Euro "expressem" a nie ma możliwości zmiany na jakiś standard... to średnio się opłaca. Chyba że ktoś chce zamówić coś droższego, wtedy wysyłka dla zamówień powyżej 59 Euro jest gratis. Do myszki zawsze można dobrać jakąś podkładkę czy bungee, żeby osiągnąć te 59 Euro, ale to i tak wychodzi już ~250 zł a w tej cenie to już kupisz z gwarancją w Polsce. Klawiatury jeszcze się opłacają, ale myszki średnio.

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites

Hmm bo możesz kupić taniej niż 270 zł i w stosunkowo dobrym sklepie? W tej chwili jest to najlepsza oferta w sieci. Na allegro mają tę samą cenę z darmową wysyłką z odbiorem w paczkomacie. Ale jak wiesz lepiej, to już się nie udzielam...

Link to post
Share on other sites

Hmm bo możesz kupić taniej niż 270 zł i w stosunkowo dobrym sklepie? W tej chwili jest to najlepsza oferta w sieci. Na allegro mają tę samą cenę z darmową wysyłką z odbiorem w paczkomacie. Ale jak wiesz lepiej, to już się nie udzielam...

 

Chodzi mi o to, że mam blisko do sklepu rtv agd gdzie ta myszka jest w takiej cenie jakiej napisałem i mam gwarancję i wszystko na miejscu, a skoro ty nie umiesz udzielić odpowiedzi na proste pytanie, które zadałem to może faktycznie już się nie udzielaj.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...