Skocz do zawartości

Klawiatura do 300zł


Recommended Posts

Gość Niuniek7

No ja mam wytartego modecoma to mi pasuje wszystko . Co bym chciał to aby kalwisze miały krótki skok . Tak chyba jest lepiej , być moze tez podswietlana . jak jest ciemno to chyba łatwiej jest pisać

Link to post
Share on other sites
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

To są klawiatury do 300 zł? Jak chcesz kupić coś droższego, to najpierw musisz wiedzieć w jakim celu. Doczytaj sobie o różnych przełącznikach Cherry MX w klawiaturach mechanicznych, bo to też jest istotna sprawa. Dobrą jakościowo, to masz już CM Storm QuickFire Rapid XT za 279 zł.

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

czemu tak sie róznia wagą?

 

Ponieważ Quickfire TK jest mniejsza, krótsza, zobacz sobie na blok numeryczny, który jest zintegrowany ze strzałkami itd.

 

 

 

Tutaj masz dobrze wytłumaczone. Wybór przełączników to już kwestia gustu. Niebieskie są najlepsze do pisania z wyczuwalnym miejscem aktywacji klawisza, pod FPSy czerwone lub cięższe czarne, które tego wyczuwalnego miejsca aktywacji nie mają (wciskasz je liniowo, nie czujesz oporu). Brązowe plasują się gdzieś pomiędzy i są najbardziej uniwersalne. Z tego względu osobiście wybrałbym właśnie browny.

Edytowane przez Amok2
Link to post
Share on other sites

Jest koleś co na allegro sprzedaje SS Apex w b.dobrym stanie za dużo mniejsze pieniądze. Patryk T kupił od niego za niecałe 160 zł używaną ze wszystkimi foliami, ja u niego kupiłem nówkę ale z niemieckim układem qwertz za 230 zł także można za niezłe pieniądze ja wyrwać. Podświetlenie można sobie ustawić w dowolny sposób.

Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

Ale może być gorzej od CM Storm.

 

W tej klawiaturze Razer masz chińskie Kailh'y - podróbki Cherry MX.

Nie opłaca się. 

 

Razer magicznie wziął, podrobił oryginały, podkręcając magicznie wytrzymałość, zmniejszył jakość wykonania przełącznika i podwyższył cenę. Śmierdzi?  ;)

 

Czytałem, że w tej edycji 2014 przyciski różnia sią charakterystyką oraz się chwieją.

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Blade nie jest mechanikiem. Ozone ma w swojej stajni dwie klawiatury mechaniczne. Ozone Strike Pro oraz Ozone Strike. Obydwie są ciężko dostępne i można je złapać w niewielu sklepach. Szczególnie Ozone Strike Pro jest bardzo fajna klawiaturą i sam miałem chęć ją zakupić. Padło jednak na Quickfire'a TK w wersji red. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

Ducky Shine 3 Gaming - MX-Blue, pomarańczowy LED

http://www.morele.net/klawiatura-ducky-shine-3-gaming-mx-blue-pomaranczowy-led-de-czarna-dk9008s3-cdealaat1-638947/

 

To jeszcze pytanko co do tej klawy .Doba?

O pytanie czy sie zle gra na blue i lepiej brac brown?

http://cenowarka.pl/ducky-shine-4-dksh1408sd-bdealaabr1-a1214231.html

 

ok .Wybrałem Ducky shine 4 brown 

Do zamkniecia

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...