Skocz do zawartości

Rejestracja karty sim


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez JestemLukasz,

Recommended Posts

Posiadacie może wiedzę na temat rejestracji karty sim ?

 

Jak to wygląda, ile trwa ?

 

W orange ciekawa promocja z przeniesieniem numeru aczkolwiek chciałbym przenieść numer, który sobie zakupie w kiosku - wolę nowy mieć, sprawy prywatne.

 

Jak nie mylę się, numer musi być zarejestrowany, prawda ?

Link to post
Share on other sites

Musi być zarejestrowany. Nie jestem pewny czy nie musisz korzystać z niego conajmniej przez trzy miesiące zanim bedziesz mógł go przenieść - do dopytanie w salonie bądź przeczytania regulaminu przeniesień który jest dostępny na stronie.

Link to post
Share on other sites

Musi być zarejestrowany. Nie jestem pewny czy nie musisz korzystać z niego conajmniej przez trzy miesiące zanim bedziesz mógł go przenieść - do dopytanie w salonie bądź przeczytania regulaminu przeniesień który jest dostępny na stronie.

 

Zarejestrować można na dowód. Kwestia kilku chwil, najlepiej będzie jak pójdziesz i się zapytasz ;) Przenoszenie jeśli dane są Okej to maksymalnie tydzień.

 

Nic nie znalazłem w regulaminie, czekam na konsultanta od 40 minut.

 

Jeden z naszych przedstawicieli wkrótce do Pana/Pani dołączy. Jest Pan/Pani 3 w kolejce. Czas oczekiwania wynosi ok. 19 minut. Dziękujemy za cierpliwość. '

 

 

Dam znać co powie.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście - nie chodzi mi, o to że przeniesienie trwa trzy miesiące, tylko o to, że numer który chce się przenieść powinien być używany przez co najmniej trzy miesiące - takie zabezpieczenie przed kupowaniem starterów w dniu przenosin. 

Tzn. korzystasz z numeru u operatora X przez 3 miesiące i dopiero po tym czasie możesz przejść do operatora Y.

 

Miałem taki wymóg kiedy przenosiłem numer z plusa do play jakieś 4? lata temu. Nie wiem jak jest teraz. Samo przenoszenie - dostajesz drugą kartę sim, która zazwyczaj staje się aktywna albo około godziny 2 w nocy kolejnego dnia (tak było w moim przypadku), albo po około dwóch tygodniach od podpisania umowy - tak miałem kiedy przenosiłem numer z play (na kartę) do t-mobile (abonament). Na czas dwóch tygodni otrzymujesz nr zastępczy, który jest aktywny na warunkach abonamentu jaki podpisałeś.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumieliście - nie chodzi mi, o to że przeniesienie trwa trzy miesiące, tylko o to, że numer który chce się przenieść powinien być używany przez co najmniej trzy miesiące - takie zabezpieczenie przed kupowaniem starterów w dniu przenosin. 

Tzn. korzystasz z numeru u operatora X przez 3 miesiące i dopiero po tym czasie możesz przejść do operatora Y.

 

Miałem taki wymóg kiedy przenosiłem numer z plusa do play jakieś 4? lata temu. Nie wiem jak jest teraz. Samo przenoszenie - dostajesz drugą kartę sim, która zazwyczaj staje się aktywna albo około godziny 2 w nocy kolejnego dnia (tak było w moim przypadku), albo po około dwóch tygodniach od podpisania umowy - tak miałem kiedy przenosiłem numer z play (na kartę) do t-mobile (abonament). Na czas dwóch tygodni otrzymujesz nr zastępczy, który jest aktywny na warunkach abonamentu jaki podpisałeś.

 

Jest rozwiązanie, rozmowa z konsultantem !

 

Tomasz KlasłoWitam serdecznie, w czym mogę pomóc?

ŁukaszWitam Serdecznie mam pytanie odnośnie abonamentu u Państwa

Tomasz Klasłotak?

Łukaszkupiłem wczoraj starter z play, chciałbym przenieść go na abonament do Was, jakie są warunki tego by dokonać ?

Tomasz Klasłozarejestrować numer w Play

inaczej go Pan nie przeneisienie

ŁukaszRozumiem, czyli od razu po zarejestrowaniu mogę przenieść tak, nie ma karencji czasu żadnej ?

Tomasz Klasłonie ma

ŁukaszFantastycznie. Mam również pytanie odnośnie aparatu, jeszcze dziś rano była informacja o Lumi 930 Chwilowy brak towaru a teraz gdy patrzę, żeby sprawdzić nie widzę w ogóle jej w ofercie

Tomasz Klasłoi raczej się nie pojawi

proszę wybrać inny model

 

 

 

Cholera, 930 nie dostępna  :/

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...