Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chciałbym prosić Was o rade. Chciałbym nabyć smartfona. Tylko nie wiem zabardzo jakiego. Macie może jakies pomysły.? Chce Go wziąść na raty w sklepie (tez nie wiem czy nie lepiej jakiegos mixa..) Moge przeznaczyć na Niego 500-700zł. Miałem kiedys Galaxy Ace 2 i byłem w miare zadowolony, Prosze Was o jakies propozycje i opinie. I nie  lubie duzych. Cos jak Ace 2, moze troche wiekszy.

 

Z Góry pozdrawiam i Dziekuje =)

Link to post
Share on other sites

Ja bym na Twoim miejscu wziął lumię 735, na allegro nową spokojnie kupisz za 700zł od osób które dostały ten telefon w abonamencie. To dobry telefon i moim zdaniem będzie lepszy od androidów poniżej 700zł, bo android to dużo bardziej zasobożerny system. I WindowsPhone będzie działał bez lagów/przycięć, a na androidzie takowe już mogą wystąpić. Poza tym masz bardzo długie wsparcie systemu. Lumię sprzed 2 lat, nadal dostają najnowsze aktualizację :)

Jeżeli jednak koniecznie chcesz mieć androida, to wystrzegałbym się Samsungów.

Za kwotę 699zł kupisz ZenFona 5, który według mnie jest lepszym wyborem. :)

Nowy możesz kupić np. w:
Komputroniku: http://www.komputronik.pl/product/249180/Elektronika/Telefony_i_smartfony/ASUS_Zenfone_5_3G_Czarny.html
XKomie: http://www.x-kom.pl/p/214974-smartfon-telefon-fablet-asus-zenfone-5-z2560-2gb-8gb-android-43-czarny.html?ceneo_spo=true


Jeżeli chcesz kupić tańszy smartfon to zostaję jeszcze: 
Zenfon 4/Lumia535 (z czego dużo lepiej będzie się sprawować Lumia, ze względu na lepiej zoptymalizowany system), ale ja mimo wszystko dopłaciłbym do Lumii 735/Zenfona5, które będą po prostu sporo wydajniejsze.

 

Edytowane przez jaszuch
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja bym na Twoim miejscu wziął lumię 735, na allegro nową spokojnie kupisz za 700zł od osób które dostały ten telefon w abonamencie.

No na raty jej tak raczej nie weźmie.

W sumie z tego co widziałem w Orange masz teraz bardzo ciekawą ofertę z Abonamentem 90zł/mieś. Za pierwsze 6 miesięcy nie płacisz nic, więc wychodzi w sumie 70zł/mieś. Praktycznie wszystko masz tam darmowe. Wtedy taka np. wyżej wymieniona Lumia 735 będzie za darmo. Możesz też dostać lepsze telefony jak Lumia 930, Tylko napisz na początku jaki telefon chcesz. Jaki system, do czego będzie wykorzystywany, etc.
Link to post
Share on other sites

Tylko Play jak cos. nie chce kupować smartfona z myślą ze coś. chce go do ogolnego uzytkowania czyli dzwonienie, sms, gry, internet przez wifi foty muzy posłuchać itd.


 

 

Za kwotę 699zł kupisz ZenFona 5, który według mnie jest lepszym wyborem.
zdecydowanie cos mniejszego. Chodze w dresach to taki tel mi sie nie zmieści do kieszeni xd 
Link to post
Share on other sites

Na początku powinieneś przeczytać to: http://forum.benchmark.pl/forum-32/announcement-16-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-telefony-kom%C3%B3rkowe-i-smartfony/

W podanej kwocie masz wspomnianą lumię 730. Jeśli chcesz z abonamentu wziąć do tej kwoty do podaj link do oferty jaką masz bo nikt z fusów nie wróży.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli chcesz z abonamentu wziąć do tej kwoty do podaj link do oferty jaką masz bo nikt z fusów nie wróży.
Ty chyba jednak wróżysz bo nie było mowy o abonamencie ; ) 

Moj budzet to od 500 do 700-800 zł. zamierzam wziasc telefon na raty w markecie (media expert media markt).

rozmiar wyświetlacza cos koło 4 cali . System android, nie chce windowsa. Do czego bede Go uzywał napisałem wyzej. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...