Skocz do zawartości

Smartfon Samsung galaxy ace 4 vs S3 mini vs S3 Neo


Recommended Posts

Witam,

planuje zakup smartfona firmy Samsung. Telefon głównie do

SMS,

endomondo,

FB,

przeglądanie stron,

PDF,

muzyka,

w miare dobry aparat, ale nie jest to konieczne

słuchanie muzyki.

Mój przedział cenowy to od 500-800 max, może być używany jednakże naczytałam się o podróbach i nie chciałabym się naciąć, preferuje nowy na gwarancji.

 

Zastanawiam się nad 

- Samsung Galaxy Ace 4, przekonuje mnie LTE

- Samsung Galaxy S3 Neo, rozmiarowo trochę mnie zniechęca, ale pewnie kwestia przyzwyczajenia

http://allegro.pl/bialy-smartfon-samsung-galaxy-s3-neo-i9301-gratisy-i4950364467.html

- Samsung Galaxy S3 mini

http://allegro.pl/czerwony-smartfon-samsung-galaxy-s3-mini-5mpx-8gb-i4954738268.html

 

Jakie plusy i minusy tych telefonów chciałabym kupić telefon, który posłuży mi trochę, ale chce też dobrze zainwestować pieniądze i nie przepłacić, może na jakiś inny zwrócić uwagę. Wybrałam Samsunga bo podoba mi się wizualnie.

 

Proszę o pomoc

 

Link to post
Share on other sites

Szczerze ? To żadnego z nich bym nie wybrał.

Jeśli chcesz androida i lte jeszcze do tego zamoniete w kompaktowej obudowie to zobacz Motorola Moto G LTE. Czysty android, aktualizacje prosto od producenta, ekran hd i nie ma touchwiza. Jest też lepiej wykonany bo z takiego gumowatego plastiku

Z innych to LG G2 mini

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

 

 

Lg to akurat korea:), miałem taki z play i nie było z nim żadnych problemów( syn do dziś używa), przedłużajac umowe, wziąłem z2 i nie widze pomiędzy nimi wielkiej różnicy, a ekran bym powodział, że gorszy.

 

Troszke z tym ekranem przesadziles, nie wiem czy zaglebiales sie w specyfikacje, i jakie cele sobie zalozyli konstruktorzy jednego i drugiego screenu. Sony stawia przede wszystkim na naturalnosc a co za tym idzie spokojne i stonowane kolory naturalne dla oka. LG tez jest ok ale tam juz bardziej stosuje sie marketing, ma sie rzucac w oczy, wyrozniac sie, przez co nasycenie jest wyzsze. 

 

 

Dalej, fakt ze LG czy Samsung robi sporo modeli u siebie w Korei, ale nie wszystkie serie, ja kiedys mialem GIO zrobiony w Korei, jakis czas pozniej znajoma tez zakupila GIO ale juz wyprodukowany w Chinach. Coz jak co komu sie trafi. Choc teraz jak wiem jest tendencja wyprwadzania producji poza Koree. Sony tez przeciez te Xperie Z, Z2 robi w Chinach.

 

 

 

Wejdź sobie na allegro i popatrz na oferty za 700 zł
 

 

dokaldnie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...