Skocz do zawartości

Recommended Posts

Chyba kazdy wie jak działa serwis Asusa - porażka.

Ale ma taką zaletę z tego co słyszałem (poprawcie mnie jeśli się mylę) że gwarancja jest międzynarodowa. Ja bym proponował Nexusa 4 16 GB Będzię płynnie z androidem, ale z baterią i aparatem tak sobie.

Edytowane przez Izuna
Link to post
Share on other sites

@Berlinek

Dla mnie nokia byla i jest najlepsza marka telefonow, tylko nie chce jej bo ma WP, a mi sie nie podoba + jest malo mozliwosc z tym systemem ;)

Ace 4 LTE ciekawie sie prezentuje i kosztuje 500zl z groszami ;)

Nokia była, bo już jej nie ma w dziedzinie telefonów, miłośnicy tanich tel z WP będą kupowali chińskie telefony, tam microsoft je chce zamawiać. Zenfon 5 za 550 zet to ciekawa propozycja, inny dobry i tani to UMI ZERO 2GB RAM, 2,0GHz, Super Amoled za niecałe 800zł

Link to post
Share on other sites

Bzdury Piszesz - w Chinach są produkowane wszystkie telefony z iPhone włącznie. :)

 

Obecnie dział komórkowy Nokii jest własnością Microsoftu.

 

Co więcej Microsoft produkuje lepsze telefony niż Nokia :) - wystarczy spojrzeć na Lumię 535, Lumię 735 - a na dniach się pojawi Lumia 435 i Lumia 532.

 

Zwłaszcza Lumia 435 wygląda rewelacyjnie jak na telefon za 369 zł - przypominam, że to cena sklepowa, na Allegro czy OLX będzie kosztować mniej niż 300 zł - a w zamian dostajemy telefon z 1 GB RAM, dwoma aparatami, który działa bardzo sensownie. :)

 

Co do UMI ZERO - szmatławy i paździerzasty procesor MediaTek :) - ma 8 rdzeni a dziął wolniej niż 2 rdzeniowe Kraity :) szkło z przodu i z tyłu - czyli każdy upadek to pęknięcia. WSPARCIE - ciekawi mnie jak jest ze wsparciem ? Bo dotychczasowe doświadczenia z "takimi" markami nie były ciekawe. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...