Skocz do zawartości

iphone 5s vs note 3 vs iphone 6 vs lg g3


Recommended Posts

Mam do was prośbę, mógł by mi ktoś doradzić któryś z tych samrtphonów ? pisałem juz pare postów ale na żaden odpowiedzi nie dostałem...

 

Mam do wyboru takie telefony jak:

-Iphone 6

-iphone 5s

- note 3

- lg g3

-htc one m8

- xperia z3 

- z3 compact

 

telefonu używam do słuchania muzyki, gier, przeglądania internetu, robienia fotek, snapchat, facebook 

Link to post
Share on other sites

iPhone 6 - dlatego, że jest dobrym i wydajnym telefonem, a jednocześnie wykonanym na najwyższym poziomie. Wsparcie Apple jest chyba najlepszym (być może Microsoft mu dorówna - aktualnie nie można określić czy jest lepsze czy gorsze, ponieważ za krótko WP8 jest na rynku), bo nawet 4S dostał iOS'a 8.1.

Dodatkowo ten telefon zawsze będzie trzymał się w cenie. Nowe 5S (debiut - druga połowa 2013) obecnie kosztują ponad 2000zł, a Androidowe zeszłoroczne modele? Np. Xperia Z2 - tak wychwalany telefon zadebiutował na początku 2014 roku i kosztował ponad 2500zł. Obecnie nówki plasują się w okolicach 1500zł. Jaki z tego morał? Z2 zaprezentowana pół roku później o cenie wyjściowej podobnej do iP 5S, a po niecałym roku około 1000zł mniej. Nie warto kupować flagowych modeli opartych na Androidzie - chyba wyjątkowo seria Note trzyma się w cenie na rynku wtórnym, a cała reszta leci na wartości w błyskawicznym tempie. 

Z Z3 będzie tak samo - teraz kosztuje około 2500zł, a zobaczymy już w najbliższe wakacje że za 1700zł będzie dostępny od ręki..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

tylko że iphone w porownaniu do androida nawet nie ma startu w swerze wolności czy użyteczności.
Iphone to zabawka dla bananowych dzieciaków.

Weź cokolwiek na androidzie i bedziesz bardziej zadowolony lub ewentualnie z windows phone bo system bardzo dobrze rokuje.
 

- note 3

- lg g3

-htc one m8

- xperia z3 

- z3 compact

z tego zestawu polecałbym z3 compact - super fajna bateria lub m8 - design, muzyka, multimedia.

Link to post
Share on other sites

Jak można kupować telefon przyjmując spadek wartości jako główne kryterium??? Logika w uj. Poza tym idź na jakieś forum które traktuje o systemach i fonach. Tam popytaj a dowiesz się bardziej konkretnie.

Jak sie ma ogryzka to tak jest. W końcu posiadacze tych telefonów to rasa wyższa.

 

Jak chcesz naprawdę użyteczny, muzyczny telefon który jest świetnie wykonany to weź m8.

Jak zalezy ci na mniejszym wyświetlaczu i dłuższej żywotności baterii to z3 compact.

Link to post
Share on other sites

G3 nie ma pełnej płynności przy przesuwaniu pulpitów przy ŚWIEŻYM sofcie (co widziałem na kilku sklepowych egzemplarzach i na dwóch kupionych - po prostu widać, że to nie jest 100% płynność 60 fps). Uważam, że to jest kpina w telefonie za tyle pieniędzy, no ale zachciało się QHD.

Link to post
Share on other sites

 

 

tylko że iphone w porownaniu do androida nawet nie ma startu w swerze wolności czy użyteczności. Iphone to zabawka dla bananowych dzieciaków

 

 

Jak można kupować telefon przyjmując spadek wartości jako główne kryterium??? Logika w uj. Poza tym idź na jakieś forum które traktuje o systemach i fonach. Tam popytaj a dowiesz się bardziej konkretnie

 

 

Jak sie ma ogryzka to tak jest. W końcu posiadacze tych telefonów to rasa wyższa.

Naszczekały się pieski, a żaden konkretów nie podał - żaden nie odważył się napisać co mają przeciwko iPhonom, żaden nie wymienił wad tych telefonów.

Jestem na 99%, że żaden z powyższych pyskatych nie miał nigdy iPhone'a do użytkowania.

Po za tym po kiego grzyba autorowi Android skoro napisał do czego potrzebuje telefonu. 90% użytkowników telefonów nie wykorzystuje większej swobody jaką oferuje WP czy iOS.

Po drugie - jeśli jesteś idiotą, to kupuj telefon za 2500zł, a za kilka miesięcy możesz kupić ten sam telefon za 1600zł. Chyba tylko głupi, albo "bananowy dzieciak",  kupuje coś nie patrząc na cenę i spadek na wartości. Tutaj dobitnie powyżsi fachowcy pokazali jak należy z logiką podchodzić do zakupów. 

Link to post
Share on other sites

A co do iPhone, to uważam, że pod wieloma względami jest świetny, ale np. pod względem baterii nie ma startu do obecnej górnej półki w Androidzie.

 

Sam bym mocno go przemyślał, lecz zawsze w iPhonach lekko dołowała mnie bateria, sam z telefonów na Androidzie starałem się wybierać długodystansowce, dla niektórych to jest ważne.

Edytowane przez zapp12345
Link to post
Share on other sites
G3 nie ma pełnej płynności przy przesuwaniu pulpitów przy ŚWIEŻYM sofcie (co widziałem na kilku sklepowych egzemplarzach i na dwóch kupionych - po prostu widać, że to nie jest 100% płynność 60 fps). Uważam, że to jest kpina w telefonie za tyle pieniędzy, no ale zachciało się QHD.

Może dlatego, że telefony w sklepach siedzą na ORYGINALNYM sofcie bez ŻADNYCH aktualizacji? G3 po aktualizacji softu działa jak żyleta i nic w nim nie przycina.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...