Skocz do zawartości

Gdzie sprzedają BenQ XL2420Z z firmware v2?


Recommended Posts

Witam,

 

Chcę kupić ww monitor (BenQ XL2420Z). Firma BenQ w marcu 2014 ogłosiła, że rozpocznie sprzedaż tego monitora z firmware v2, dzięki któremu będzie można korzystać z narzędzi takich jak np. od BlurBusters, w celu poprawy ghostingu i np. eliminacji tego problemu z podwójnym obrazem na wysokiści ok. 2/3 ekranu.

 

Problem w tym, że nie wiem w jakim polskim sklepie online sprzedają te monitory z firmware v2 także jeśli ktoś niedawno kupował taki monitor i otrzymał go z firmware v2, byłbym BARDZO wdzięczny gdyby ktoś napisał gdzie go kupił.

 

Wiem, że firma BenQ bezpłatnie by mi wgrała firmware v2 gdybym dostał monitor z v1, no ale... generalnie wolałbym uniknąć wysyłania nowego monitora do serwisu gdzie jakiś niekompetentny burak pewnie macałby ekran tłustymi paluchami (wiem, paranoja ;) ).

 

PS. Dodam, że dotychczas otrzymałem jedynie odpowiedź od sklepu Morele, iż "nie możemy zagwarantować, że dostanie Pan z nowym firmware, lecz BenQ może to wgrać bezpłatnie w serwisie", Agito nie odpowiada, również sama firma BenQ nie odpowiada (co mnie martwi gdybym ew. chciał faktycznie im wysłać monitor z firmware v1).

Link to post
Share on other sites

idziesz do sklepu x-kom, komputronik, lub inny sklep komputerowy i mówisz co chcesz , na opakowaniu jest naklejka z danymi i tam powinna tzn musi pisać v1 lub v2
Kolega mego kolegi kupował lecz nie 20z tylko 11Z i też sa 2 rodzaje v1/v2 i jemu pisze że posiada v2

Edytowane przez ciomasta
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...