Skocz do zawartości

Dead Space (PC) ?


Recommended Posts

Sądzę że gra jest wypasiona na maxa :roll:

Trzeba w to zagrać ze słuchawkami na uszach i w ciemnym pokoju. Wtedy klimat po prostu wgniata w fotel (czy tam w to na czym siedziecie :))

Grafika ładna choć szału nie ma (widać niektóre textury jak są niskiej rozdzielczości że pochodzą z konsoli), gra świateł naprawdę ładna. Ale co tam grafika.......klimat ma gierka i to się liczy.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Dokładanie - jedna z najbardziej klimatycznych gierek. Wszyscy którzy lubią odrobinkę dreszczyku powinni zagrać. Grafiki nie ma co porównywać z Far Crayem2 czy Crysisem - ale nie można też powiedzieć by gra miała kiepską oprawę wizualną. Jest ciekawie i groźnie warto zagrać.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

FEAR to jednak inne klimaty. A to co opowiada Dead Space jest spotęgowane dodatkowo tym, że akcja dzieje się w "martwym" statku w próżni - w zimnym kosmosie. To dopiero czad! Totalna alienacja.

Resident nigdy jakoś mnie do siebie nie przekonał, choć pamiętam jak mi go kuzyn jeszcze pokazywał na PSX jak wyszło.

Im dalej jestem w Dead Space i im więcej z tę grę gram, tym bardziej czuję że wszelkie pozytywne oceny tej gry nie są przesadzone. Jest dobra i tyle. Nawet bardzo dobra :/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Przyznam, że Dead Space sie boję :) Ogólnie średnio lubięsurvival horrory (zwłaszcza FPP), chociaż nie przeszkadza mi to grać (sikając po gaciach) w Half-Life, czy Prey ( a teraz mnie brat na BioShocka namawia, i pewnie się poddam, bo słyszałem że gra jest genialna pod każdym względem).

 

Z jednego filmiku na YT - Dead Space jest monotonny i nudny... Ale jakoś raczej czuję, że w niego nie zagram by sprawdzić czy to prawdziwe odczucie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Niedawno skończyłem Dead Space, gra jest świetna. Po pierwsze to jest horror a w tym gatunku ważne jest, aby gra potrafiła przestraszyć i DS to potrafi. Fabuła jest dopracowana i fajnie się rozwija w miarę przechodzenia kolejnych poziomów (do samego końca) - czuje się więź z członkami załogi. Klimat rewelacyjnie uzupełniają momenty, gdy napotykamy na (jeszcze) żywych członków Ishimury - obłęd w czystej formie. Gra ma parę świeżych pomysłów jak choćby inwentarz 3D do którego zaglądamy bez pauzowania gry. Oprawa jest świetna i nie wymaga super sprzętu, widać że programiści nie olali optymalizacji. No i gore bez znieczulenia. Mało jest na PC gier, które ostatnio równie mocno przypadły mi do gustu, jak dla mnie obowiązkowa pozycja.

Link to post
Share on other sites

a ja nie przeszedłem ;) bo mnie zaczęła nudzić w połowie... ciągle to samo ;/

rozbrajają mnie takie wypowiedzi, równie dobrze można to powiedzieć o większości gier, np. w COD4 cały czas gdzieś chodzisz i strzelasz, w GTA ciągle tylko jeździsz i strzelasz, w RD GRID nic tylko jeździsz itd.
Link to post
Share on other sites

Właśnie zrobiłem 1 rozdział po raz drugi, tj. po przejściu całej gry. W sklepiku kupiłem sobie Military Suit i teraz nasz inżynier ma zupełnie inny kombinezon, wygląda jak żołnierz imperium skrzyżowany z Punisherem ;)

Link to post
Share on other sites

rozbrajają mnie takie wypowiedzi, równie dobrze można to powiedzieć o większości gier, np. w COD4 cały czas gdzieś chodzisz i strzelasz, w GTA ciągle tylko jeździsz i strzelasz, w RD GRID nic tylko jeździsz itd.

to dowaliles... COD4/UT2k4 itd. owszem ale online - liczy sie skill/celnosc/timing etc. tak samo jak w GRID liczy sie dobre prowadzenie auta ktore z czasem staje sie lepsze.

Dead Space jest po prostu nudna i malo wymagajaca gra - tam tylko chodzisz i strzelasz :)

 

zainstaluj sobie jakiegos FPSa i wejdz na jakis private server, enjoy ;)

tez tam pomykam pod innym nickiem.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

rozbrajają mnie takie wypowiedzi, równie dobrze można to powiedzieć o większości gier, np. w COD4 cały czas gdzieś chodzisz i strzelasz, w GTA ciągle tylko jeździsz i strzelasz, w RD GRID nic tylko jeździsz itd.

to dowaliles... COD4/UT2k4 itd. owszem ale online - liczy sie skill/celnosc/timing etc. tak samo jak w GRID liczy sie dobre prowadzenie auta ktore z czasem staje sie lepsze.

Dead Space jest po prostu nudna i malo wymagajaca gra - tam tylko chodzisz i strzelasz ;)

 

zainstaluj sobie jakiegos FPSa i wejdz na jakis private server, enjoy ;)

tez tam pomykam pod innym nickiem.
Po pierwsze gra nie jest nudna po drógie jest realizm bo pierwsze rodzaje potworow z poczatku gry mozna spotkac na ostatnim etapie widac ze sa na calej Ishimurze a nie tylko na poczatku jak to by wygladalo ze w tym sektorze sa tylko te potwory a w innym tamte po prostu na koncu zdmuchujesz je jak dmuchawce (po ulepszeniach broni itp.), a po trzecie kazdy ma swoj gust jeden lubi czarny drógi bialy
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Warto przemęczyć się przez takie zręcznościowe fragmenty gry zwłaszcza, że nie są takie trudne. Choć ja też za takimi elementami nie przepadam, to jednak grę oceniam bardzo wysoko a widok zza pleców i nieco powolne ruchy naszego inżyniera tylko dodają smaku, bo trzeba się więcej myszką napracować (zwłaszcza na zewnątrz Ishimury). Polecam zrobić drugie podejście do DS, warto.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...