Skocz do zawartości

Smartfon do 500zł(używka;-)


Recommended Posts

Witam,

Mam problem ze znalezieniem odpowiedniego telefonu dla siebie o jak najlepszych parametrach do 500 zł.

Poszukuję najwydajniejszego smartfona w tym przedziale cenowym, z androidem, oczywiście używki wchodzą w grę (najlepiej jeszcze z gwarancją).

Obojętna wielkość i kolor :)

 

 

Przeglądałem olx.pl i wpadł mi w myszkę taki sprzęt:

http://olx.pl/oferta/lg-nexus-5-CID99-ID8qFJz.html#d21eafe569

Co o nim myślicie? Nie za tani?

A jeżeli ten jest złym pomysłem to jaki polecicie?

 

 

Z góry dziekuje za pomoc ;-)

Link to post
Share on other sites

Uzywany LG G2 - lub nowa Moto G2 - ale taj jest gorsza od kosztującej podobnie L735 - zaś nowa L535 jest nie wiele słabsza od Moto G2 a tańsza o 200 zł  :)

 

Warto jeszcze pomyśleć o HTC 610 - ale znów mamy cenę jak za L735, która jest troche lepsza a kosztuje podobnie.

 

Prawda jest taka, że poniżej 1000 zł nie ma sensownych Androigów od kąd się pojawiła L735 i L535 :) - ś aalbo za drogie albo za słabe. :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Gdzie kupisz NOWE One M7 czy Note 2 za 700 zł - jestem BARDZO ciekawy.

 

Kolejna sprawa - WSPARCIE - jak rozumiem HTC One M7 i Note 2 dostały Androida 5 ? A jeśli nie to KIEDY dostaną ? 

 

Czy jak to jest od lat - po dwóch latach ich posiadacze zostaną "wydymani jak owieczki przez pastuszka" - i aby mieć Androida 5 będą musieli kupić Note 3 lub One M8 ?

Link to post
Share on other sites
Gdzie kupisz NOWE One M7 czy Note 2 za 700 zł - jestem BARDZO ciekawy.

 

Kolejna sprawa - WSPARCIE - jak rozumiem HTC One M7 i Note 2 dostały Androida 5 ? A jeśli nie to KIEDY dostaną ?

 

Czy jak to jest od lat - po dwóch latach ich posiadacze zostaną "wydymani jak owieczki przez pastuszka" - i aby mieć Androida 5 będą musieli kupić Note 3 lub One M8 ?

Jesteś ślepy czy głupi? W temacie jest napisane "używka", rozumiem, że nie chodzi o papierosy czy kawę...

Note 2 jak i HTC One M7 za 750 zł kupisz w bardzo dobrym stanie.

Oba telefony dostaną oficjalnego 5.0 ;)

Nexusy mają słabe baterie :/

Edytowane przez CleVer
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...