Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Wersja N910C to ta z exynosem, czyli lepsza. Co do aukcji to omijać szerokim łukiem ze względu na fakturę vat-marża. Serwis producenta się wypnie na coś takiego. Jest tylko gwarancja sprzedawcy, który jak zwinie interes to zwinie też serwis. Szukaj z pełną FV 23%

Link to post
Share on other sites

Wersja N910C to ta z exynosem, czyli lepsza. Co do aukcji to omijać szerokim łukiem ze względu na fakturę vat-marża. Serwis producenta się wypnie na coś takiego. Jest tylko gwarancja sprzedawcy, który jak zwinie interes to zwinie też serwis. Szukaj z pełną FV 23%

 

Czyli taka oferta jest dobra ? 

 

http://allegro.pl/sony-xperia-z3-d6603-black-gw-24m-kur-24h-pldystr-i5191474887.html

 

Doczytałem, nie wystawia takiej faktury. Znajdę coś innego i podeślę.

 

Z tego co widzę wystawiają paragon albo fakturę marża.

 

Czyli wychodzi na to, że tylko kupując w sklepie typu Saturn dostane pełną FV 23 % ?

Edytowane przez JestemLukasz
Link to post
Share on other sites

Jak jest kopia faktury to musisz wiedzieć żeby numer imei był zgodny z telefonem na fakturze.

Z jakie sieci pochodzi fon?

 

Napisał mi, że parę ma telefonów, dokładnie 4 i nie może w aukcji napisać z jakiej sieci ponieważ jest każdy z innej.

 

Jest z mojego miasta, będę mógł odebrać już jutro jak zdecyduje się.

Mam do wyboru S5 z Play, Plusa albo zakupiony w sklepie, różnica 100 - 200 złoty - dla mnie osobiście który lepiej wybierać, od operatora czy ze sklepu ?

Link to post
Share on other sites

Napisał mi, że parę ma telefonów, dokładnie 4 i nie może w aukcji napisać z jakiej sieci ponieważ jest każdy z innej.

 

Jest z mojego miasta, będę mógł odebrać już jutro jak zdecyduje się.

Mam do wyboru S5 z Play, Plusa albo zakupiony w sklepie, różnica 100 - 200 złoty - dla mnie osobiście który lepiej wybierać, od operatora czy ze sklepu ?

 

Jak jest paragon albo kopia faktury z 23% to kupuj osobno. 200 dasz na szkło, etui.

 

Wszystkie papiery są, mam możliwość już dziś odebrać 1400 cena a bez softu operatora to Panowie chwilowo nie wiem bo czekam na potwierdzenie jakie faktury dają z allegro.

Link to post
Share on other sites

Witam, mógłbym się spytać co sądzicie o tym tel ?

 

Opłaca się czy lepiej dołożyć do nówki ?

 

http://allegro.pl/lg-g2-d802-2-kolory-full-zestaw-bez-rys-na-lcd-i5189887553.html

Faktycznie cena dość kusząca... Jeżeli stan jak w opisie bardzo dobry, to chyba się opłaca. Warto podpytać sprzedającego o kilka rzeczy przed zakupem. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...