Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak jak wyżej - Lumia 535 - nie masz preferencji co do systemu, zależy Ci na wifi i chcesz żeby smartfon płynnie działał. Dzięki temu eliminujemy Androida, bo nie ma sensu się pchać w niego za te pieniądze - tym bardziej jeśli ma być to pierwszy taki kombajn.

Możesz jeszcze pomyśleć nad Lumią 735 - trochę mniejsza i lepsza, jednak 535 także będzie dobrym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Też się podepne do pytania.Moja xperia tipo już się sypie i mam zamiar kupić nowy telefon jakoś w lutym.Nie chce androida bo jak sobie uświadomiłem jakich aplikacji używam :gg,fb,przeglądarka,notatnik jakieś mapy i gry od czasu do czasu i dużo yt.Wcześniej chciałem lumie 1320 ale dozbieralem i myślę nad 1520.Co o tym sadzicie? Jak z aparatem w tym modelu,baterią itd?

Link to post
Share on other sites

Używałem noki lumii 1320 około pół roku i muszę przyznać, że telefon jest świetny, przejrzysty łatwy w obsłudze, zero jakichkolwiek ścinek. Bateria o ile dobrze pamiętam to przy ciągłym siedzeniu na Internecie, oglądaniu filmów i graniu trzymała ok. 6 godzin, a co do aparatu to jest średni. Jest tylko jedna wada telefon ma 6" i jest strasznie niepraktyczny i niewygodny w użyciu.

Edytowane przez Lethoo
Link to post
Share on other sites

 

 

myślę nad 1520.Co o tym sadzicie? Jak z aparatem w tym modelu,baterią itd?

Jeśli pasuje Tobie rozmiar, to będziesz miał telefon z najlepszą baterią i aparatem wśród obecnych flagowców. Telefon - petarda o ile chcemy urządzenie tych gabarytów. 

Link to post
Share on other sites

No nie wiem czy to taka zaleta jeśli telefon ledwo mieści się w kieszeni ;). W przypadku lumii 1320 jakość filmów na youtube jest dość słaba, nie wiem jak to jest w przypadku 1520. Co do wykonania po 6miesiacach użytkowania telefon jest jak nowy - zero rys czy jakichkolwiek uszkodzeń.

Link to post
Share on other sites

A co Ci po tym aparacie 8Mpix skoro są aparaty 20mpix robiące zdjęcia gorszej jakości niż 5 Mpix? Tak samo jest tutaj z Lumią - żaden telefon do 1000zł na Androidzie nie robi lepszych zdjęć.

Pomyśl logicznie - lustrzanka z matrycą 10Mpix, będzie robiła gorsze zdjęcia od kompaktu, bądź telefonu z 20Mpix?

Link to post
Share on other sites

Najlepszym wyborem dla Ciebie będzie lumia 535, nie znajdziesz lepszego telefonu na obecna chwile w tej cenie. Zresztą jeśli ma być to Twój pierwszy smartfon nada się idealnie, gdyż jest bardzo łatwy w użytkowaniu i na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli koniecznie chcesz mieć te 8MPix i będziesz się czuł lepiej dzięki temu, że jest ta cyferka a nie inna to jest jeszcze Lumia 920. Za 700zł da się złapać nowa na gwarancji. Co prawda patrząc ogólnie na te 2 telefony - Lumia 735 jest lepszym rozwiązaniem, ale skoro megapixele matrycy aparatu mają być wyznacznikiem to 920 wygrywa.

Link to post
Share on other sites

Co Wy się tak upraliście na tą lumie. Przecież to jest jeszcze większa cegła od Samsunga 3s którego ma mój brat i który mi się nie podoba bo jest za duży. Jeśli mój brat ma aparat 8mpx a jego telefon wyszedł przed dwoma laty to chyba odpowiedź nasuwa się sama. Nie chcę kupić jakiegoś szajsu na rok. Nie ma innych firm tylko ta nokia? Chętnie dołożę stówę więcej żeby kupić coś lepszego.

Link to post
Share on other sites

A widziałeś co zostało napisane wcześniej? To, że aparat ma 8MPix nie znaczy, że będzie robił dobre zdjęcia. Zapewniam Cię. Lumie z 5MPix aparatami robią lepsze zdjęcia niż niektóre smartfony z 20MPix. Tak naprawdę megapixele nic nie znaczą.
Owszem, Lumia 535 jest większa od Samsunga Galaxy S 3 o 0,2cala co daje zaledwie 4mm wysokości, 1,8mm szerokości i 0,2mm grubości więcej. Ale już 735 i 920, które zostały polecone później, jako lepsze telefony są mniejsze (kolejno 4,7" i 4,5").
"Szajs na rok" to smartfony z androidem w tej cenie. Lumie są najlepszym rozwiązaniem jeżeli chcesz mieć telefon, który za 3 lata nadal dostanie najnowsze oprogramowanie i ciągle będzie działał sprawnie. Np. Lumia 520, która wyszła jakieś 2 lata temu przez cały czas chodzi tak samo płynnie, od momentu pierwszego wyciągnięcia z pudełka, a nie trzeba się bawić w wymianę softa i inne bzdury, co złapie Cię prędzej czy później w każdym androidzie.

Co do Lumii 1320 i 1520 - telefony może i za******e ale trzeba być fanatykiem gigantycznych wyświetlaczy, żeby tego używać. Jeżeli nie da się ich obsłużyć jedną ręką to coś już jest nie tak. Jak tak dalej pójdzie to kolejne wersje będą wielkości dzisiejszych tabletów.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

Lumia 920 robi lepsze zdjęcia niż LG G2, Samsung S5, HTC One M8. Konkurować z nią może dopiero Xperia Z2/3. Co powiesz na to? Telefony dwu-trzykrotnie droższe konkurują pod względem jakości zdjęć z modelem zaprezentowanym pod koniec 2012 roku.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...