Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam sprawa jest nastepujaca a wiec  kabel jest podlaczony od routera do routera mojego tak wiec do X8 AC1750 i moj router zamula siec oraz zmniejsza predkosc rozsylania... gdyz odlaczylem swoj router i podłaczylem lapka pod kabel okazalo sie ze predkosc wzrosła az do 3,60mb/s wiec moze ,pozniej znow podpiałem X8 i polaczylem sie pod niego przez wifi moim lapkiem i predkosc spadła do 1,11mb/s co myslicie o tym..

 

Co moge zrobic z tym fantem,potrzebuje neta jakos rozesłac na pokoj,mysallem zeby pojsc kupic najtanszy router i sprawdzic na nim czy tak samo bedzie

Link to post
Share on other sites

Sitecom dziala u mnie w pokoju a jest drugi router/modem u osoby od ktorej mam przeciagniety kabel do mnie i jak mieszkalem w innym pokoju to kabel był bezposrednio z modemu/routera od tamtej osoby do mojego pokoju bez zadnych łaczen itp i byl podpiety pod moj router ktory mi rozsyłal sygnal na moj pokoj i wtedy była predkosc 4.60mb/s i nie bylo problemow ze muli neta itp problem zaczał sie gdy przeniosłem sie do innego pokoju i musiałem przeciagnac sobie kabel dalej wiec na poczatku byl kabel bezposrednio jednolity od modemu/routeru u tamtej osoby do mnie ale predkosc gdy podłaczalem lapka czy to moj router była max 1.20mb/s teraz gdy postanowilem zrobic to łaczac moj kabel z poprzedniego pokoju z drugim predkosc pobierania poprawila sie na 3.60mb/s ale gdy kabel jest prosto podpiety pod lapka a gdy jest pod moj router i router daje sygnal jest juz predkosc max 1.20Mb/s nie wiem w czym jest przyczyna. Zalezalo by mi na tym aby to naprawic,dzis juz nie sprawdze na innym routerze jak by bylo ale tez jeszcze moge zrobic ze poprostu bede mial neta poprzez kabel a nie wi fi 

 

Pomiar wykonany na podłaczonym kablu do routera.

Edytowane przez Mizur138
Link to post
Share on other sites

 

 

Sitecom dziala u mnie w pokoju a jest drugi router/modem u osoby od ktorej mam przeciagniety kabel do mnie i jak mieszkalem w innym pokoju to kabel był bezposrednio z modemu/routera od tamtej osoby do mojego pokoju bez zadnych łaczen itp i byl podpiety pod moj router ktory mi rozsyłal sygnal na moj pokoj i wtedy była predkosc 4.60mb/s i nie bylo problemow ze muli neta itp problem zaczał sie gdy przeniosłem sie do innego pokoju i musiałem przeciagnac sobie kabel dalej wiec na poczatku byl kabel bezposrednio jednolity od modemu/routeru u tamtej osoby do mnie ale predkosc gdy podłaczalem lapka czy to moj router była max 1.20mb/s teraz gdy postanowilem zrobic to łaczac moj kabel z poprzedniego pokoju z drugim predkosc pobierania poprawila sie na 3.60mb/s ale gdy kabel jest prosto podpiety pod lapka a gdy jest pod moj router i router daje sygnal jest juz predkosc max 1.20Mb/s nie wiem w czym jest przyczyna.


Napisałeś to jednym zdaniem, bez żadnej interpunkcji. Nie wiadomo gdzie kończy się jedna myśl a gdzie zaczyna kolejna. Już mój siostrzeniec w 4 klasie szkoły podstawowej tworzy bardziej składne i poprawne wypowiedzi.
Jeżeli oczekujesz konkretnej pomocy - wysil się trochę i napisz to wszystko jakoś normalnie. Prostymi zdaniami, Podmiot -> Orzeczenie -> Dopełnienie i tak dalej.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...