Skocz do zawartości

Pomożecie złożyć zestaw komputerowy do gier za 2600zł


Recommended Posts

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki komputer złożę do 2500 zł, zależy mi na tym, aby komputer złożony przyjechał do mojego domu kurierem   :) Kupując ten komputer głównie myślę o nowszych grach.
 
Zastosowanie komputera: Do gier oraz montowania/renderowania filmów
Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 2600 zł
Których części potrzebuję: Całą buda
Czy używane części wchodzą w grę?:  Nie
Czy będziesz podkręcać sprzęt? Nie
Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:​ Obecnie posiadam stary monitor 17 calowy, ale on nie wchodzi w rachubę, ponieważ za kilka dni jadę po monitor 24 calowy BenQ
Specjalne wymagania: Cichy oraz obsługiwanie nowszych gier z dużą wydajnością.
Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Płytę główną ale pod AMD 960GC-GS FX /AMD 760G, AM3+/ 
 
Ja myślałem nad takim czymś 
1 x  Zalman Z1 USB3.0 black (b/z) 1 x  Thermaltake Smart SE 530W 80+ 140mm modular 1 x  Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix 1 x  Microsoft Wired Keyboard 600 USB 1 x  Benq GL2450HM (2ms, DVI, HDMI, głośniki) 1 x  Liteon iHAS124 SATA (black) 1 x  Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 1 x  A4Tech Bloody Gamming V8m 1 x  Zalman Pasta termoprzewodząca ZM-STG2 (3,5g) 1 x  Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5 256bit (1150/6008) 1 x  AMD X8 FX 8350 /4.0GHz, 125W, 16MB, BOX, AM3+/

http://www.esc.pl/images/pixel_black.gif

3179zł
Edytowane przez MatheewHD
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...