Skocz do zawartości

Jakie chłodzenie powietrzne pod Intel Core i5-4690K


Recommended Posts

A co sądzicie o chłodzeniu Be Quiet! Dark Rock Pro 2??? Chyba jedno z najlepszych możliwych coolerów powietrzynych niezależnie od ceny. Tak mi się wydaje... :D

A może tak reszta podzespołów?Prosiłem o to już w pierwszym poście...podaj resztę gratów i kwotę a wtedy łatwiej będzie coś dobrać,tak to można sobie gdybać.

Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że jeszcze nie mam żadnej wymienionej przez Was rzeczy, bo ja planuję i zastanawiam się nad tym wszystkim :) Prosiłem Was tylko o to jaki cooler będzie w stanie schłodzić procesor pod obciążeniem, a jest to i5-4690K :P Podajcie mi te coolery i jakie są warunki umieszczania  ich, np. to że trzeba mieć szeroką obudowę, niskie kości RAM itp. i ja sobie potem sam wybiorę odpowiedni.

Edytowane przez Rafinios
Link to post
Share on other sites

Żeby użyć takiego stwierdzenia to zamiast BQ Dark Rock Pro 2 powinieneś wstawić np. SPC SpartanPro HE924, który przy Nemesisie/Titisie to jest takie chucherko :D Otóż po testach widziałem, że pod wieloma różnymi podkręceniami procesora Nemesis jest lepszy od BQ Dark Rock Pro 2 o max. 1 stopień Celsjusza, także wydaje mi się, że spojrzałeś na nieco inny cooler, skoro stwierdziłeś, że Dark Rock Pro 2 to przy Nemesisie/Tisisie to takiego chucherko ;)

Link to post
Share on other sites

BQ Dark Rock Pro 2 = 1,26 kg, SPC Grandis XE1236 = 1,16 kg (bardzo duża różnica :P) Chyba chciałeś powiedzieć, że mam wziąć o połowe tańszego Grandisa, a nie leżejszego :) No ale to fakt, że tańszy Gradnis jest, więc to jest plus dla niego, a jeszcze ktoś jakieś ma warte polecenia coolery pod podkręcone do 4.5 Ghz i5-4690K?

Link to post
Share on other sites

Żeby użyć takiego stwierdzenia to zamiast BQ Dark Rock Pro 2 powinieneś wstawić np. SPC SpartanPro HE924, który przy Nemesisie/Titisie to jest takie chucherko :D Otóż po testach widziałem, że pod wieloma różnymi podkręceniami procesora Nemesis jest lepszy od BQ Dark Rock Pro 2 o max. 1 stopień Celsjusza, także wydaje mi się, że spojrzałeś na nieco inny cooler, skoro stwierdziłeś, że Dark Rock Pro 2 to przy Nemesisie/Tisisie to takiego chucherko ;)

Chyba ty cos pomyliles:) jak juz to z Nemesisem/Tisisem moze konkurowac Dark rok Pro 3 ktory i tak w testach przegrywa +/- 1-2 stopnie. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...