Skocz do zawartości

Komputer do gier za 2000


Recommended Posts

Witam wszystkich :)

Jako, że nie znam się na komputerach, a chciałbym teraz w końcu kupić sobie jakiś dobry do pogrania w gry to zwracam się z prośbą o pomoc w złożeniu zestawu. Kwota jaką dysponuje to 2000, ale gdyby to wpłynęło na jakość zestawu to mogę dorzucić 100-200 złotych.

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Tak, bedzie.

 

I5 4460 - 750 mocny procesor, dobrze sprawdza sie w grach

R9 270/270x (msi) - 650 grafika ze sredniej polki

Antec 500w - 150 moze nie jest jakis super, ale wystarczy ci i przy okazji nie spali komoa jak nonejmy

Asus h81 -180 tania plyta pod haswella

Segate 1tb. - 200

Zalman z3 - 150 ta obudowa potrafi utrzymac w miare niskie temp. dzieki 4 wentylatorom

Goodram 4 gb - 150

 

Moglby ktos zobaczyc ile to dokladnie kosztuje? Koszyk na morelach mi sie zbugowal, a siedze na telefonie.

Edytowane przez Elan.
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Morele.net:
Polecam zakup sprzętu komputerowego w sklepie internetowym Morele.net. Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy
1. umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie
2. umieścić w koszyku produkty oraz pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

 

 

ESC.PL

 

Kod rabatowy na darmową wysyłkę: benchmark
 
Po wpisaniu tego kodu, każdy kto zamówi zestaw komputerowy składający się z minimum 5 podzespołów, otrzyma darmową wysyłkę (usługa montażu jest za symboliczną 1 zł) - dodatkowo taki sprzęt jest weryfikowany przed wysyłką (pod względem poprawności złożenia, wykrywalności podzespołów itp...)

Edytowane przez ifter
Link to post
Share on other sites

Kolega wyżej podał Ci kody do techplanet 

 

Tutaj masz kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa 

 

Zestaw z posta # jest bardzo fajny ale .... 

 

Jeżeli nie zamierzasz w nim nic kręcić to zastanów się nad dopłatą do MSI Radeon R9 270X Hawk - różnica w cenie to 40 zł. Zyskujesz o rok dłuższą gwarancję oraz wyższe taktowanie na rdzeniu aż o 200 MHz. Warto też wrzucić wszystko w obudowę Zalman Z3 Plus / Zalman Z3 

 

- pełny ATX z wentylatorami 120 mm. Wersja Z3 posiada 3 sztuki, Z3 Plus aż cztery z czego jeden ma niebieskie podświetlenie LED oraz przy okazji dochodzi okno z boku. Obydwa modele posiadają również dwustopniowy regulator obrotów oraz możliwość dokładania kolejnych wentylatorów. To ostatnie będzie tutaj akurat zbędne. 

 

Dlaczego WD Blue zamiast Seagate ? 

Link to post
Share on other sites

Zestaw taki jaki mi poleciliście, z tym, że kartę grafiki wziąłem tą "Hawk". A jak mam sprawdzić czy jest podłączone? Sorry, ale jestem laikiem w tej kwestii

Tzn chodzi mi o zestaw od użytkownika Krzysiek

Edytowane przez darek777
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie(niestety).

Jeśli piszę w złym dziale to przepraszam.

Ceszyłem się swoim komputerem bez żadnych problemów aż do dzisiaj. Otóż, gdy włączam jakąś grę, dajmy na to World of tanks, włącza mi się ona normalnie, wybieram czołg, zaczynamy bitwę i tak po około minucie gry (także w innych grach) na ekranie pojawiają się paski lub tylko jeden kolor. Wtedy już nic nie da się zrobić, komputer w ogóle nie reaguje, słychać dźwięk, ale nic nie da się zrobić i potrzebny jest reset :(

Dodam tylko, że gdy np przeglądam sobie internet to wszystko normalnie działa. Dopiero po minucie jakiejś gry tak się zacina.

Czytałem, że to może być coś z kartą graficzną, ale czy to możliwe żeby praktycznie nowa karta padła?

System jaki mam to Windows 7 ultimate 64.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...