Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastanawiam się od dłuższego czasu nad kupnem nowego tv lub monitora z tunerem tv, ponieważ mój stary tv 24" jest już trochę wysłużony, tak więc zastanawiam się nad LG 32LB5610 lub Samsung T27D390EW, i w przypadku tego pierwszego obawiam się, czy nie będzie za duży (siedzę ok. 60 cm od monitora) a w przypadku tego drugiego, czy nie będzie za mały. Mają oczywiście służyć jako tv i jako monitor do pc, mój budżet to max 1000zł, proszę o pomoc!

 

LINKI:

Tv 32" : http://www.mediamarkt.pl/gdansk-matarnia/telewizor-lg-32lb5610,id-939018

 

Monitor 27" : http://www.mediamarkt.pl/gdansk-matarnia/monitor-samsung-t27d390ew,id-957534

 
Link to post
Share on other sites

A co sadzisz o wymienionym wyżej tv LG?

W sumie ja na telewizorze nie gram tylko jakoś do monitorów jestem przyzwyczajony. Powinien być ok. A jak masz możliwość być koło niego to sprawdź najlepiej sam czy dla ciebie wielkość przy tej odległości była by odpowiednia. I czasami piksele się ci w oczy nie rzucają.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Znajomy kupił sobie Samsung T27D390EW i ogólnie jest zadowolony. Obraz z komputera bardzo ładny i wyraźny, natomiast z kablówki jest tylko OK, ponieważ nie ma on kablówki w HD tylko w SD. Jednak twierdzi on, że obraz jest ładniejszy niż na wcześniejszym jakimś TV. Więc ogólnie sprzęt ok. Mankamentem jest fakt, że szybko kurz się zbiera na czarnym stojaku i z uwagi na gabaryty monitor troszkę się "kołysze" przy jego przesuwaniu, jednak po ustawieniu na miejsce to już nie gra roli.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tydzień temu kupiłem Samsung UE32H5000 32" z myślą o używaniu go jako monitor PC.

 

Niestety po moich doświadczeniach okazało się że tv średnio się nadaje do neta/pracy, oczy szybko się męczą i nie wgląda to najlepiej (przynajmniej dla mnie), zaś do filmów i gier jest bajka.

 

Dobrze że zostawiłem swój stary monitor 22" LCD będzie jak znalazł do neta/pracy.

 

Tak że podsumowując moim zdaniem

 

TV - gry/filmy

Monitor - internet/praca/programy

Edytowane przez Maniak_Cpu
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem tego LG 32LB5610 i pierwsze wrażenie - super, mam go dopiero dwa dni, więc gdy trochę go potestuje, to spróbuję coś o nim naskrobać, ale mogę powiedzieć, że jestem z niego bardzo zadowolony, wielkość wbrew pozorom nie męczy wzroku, a jakość obrazu - genialna, jeśli ktoś ma wątpliwości, to z czystym sumieniem polecam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...