Skocz do zawartości

VTX HD 7970 problem


Recommended Posts

zależy od gry 60 fps jest ok ale też bywa tak że skoki wydajności od 60 wzwyż np 60-300 fps też daje podobne objawy widzę że tylko ta fife meczysz może odpal jakąś inną grę by się upewnić .

 

Nadal nie rozumiem jak się przycina ma czkawkę czy porostu laguje.?

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Na moim GB 7970 Ghz też występują często i gęsto spadki fps (3570k @4,2Ghz, 16gb itp) Jedni zachwalają te serię kart, dla mnie to zwykły szrot, co gra to jakiś problem, przykładowo WoW: 40 FPS (gdy się pojawi kilku graczy)- na starym pc z GTS 250 miałem więcej FPS, oczywiście dowiaduje się z forum ze są jakieś problemy ze wsparciem dla tej karty. 

 

Dałem 1,7k zł za wydajność, której nie ma  :mlotek:

Link to post
Share on other sites

Kroju... Wiesz, że wow od czasu twojego super geforcea 250 miał kilka łatek które poprawiły grafikę. Jak ten gts 250 taki super, to sobie go wsadź znowu do komputera.

 

@funkie, co jak co ale wydaje mi się, że po przesiadce z hd7770 na hd7970 nie powinien mieć mniej fps.

 

Również wydaje mi się że to jakiś syf w systemie lub zbyt duża różnica między min a średnim fps przez co autorowi się wydaje, że ma mniej niż na starej karcie.

 

Sprawdź tego 3dmarka.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Widać ze tam gdzie procesor ma znaczenie to jest spadek wydajności. 7770 to wolna karta i z tym procesorem nieźle się komponowała. Zejdz z detali bo procesor nie wyrabia. Z CS GO jest to samo.

Jakie miales detale ustawione przy 7770?

Link to post
Share on other sites
Przy liczbie graczy 10 w fifie zatnie raz na 10 min. przy 20 nie da sie grać.

 

Może wina leży po stronie GPU?

 

Za szybkie odpowiedzi będę wdzięczny, cały czas jestem przed komputerem.

 

Panowie coś?

 

 

20 graczy = dużo większe wykorzystanie cpu i po prostu procesor nie daje już rady.

 

Screeny - proc 100% użycia, karta 58-72% = winowajca proc.

 

Nie bez przyczyny rekomendowany proc do fify 15 to i5, właśnie do rozgrywki wieloosobowej.

 

Karta bez problemu sobie radzi, więc pisanie że karty amd są be jest chyba z kosmosu :)

 

Co do CS:Go to nie mam doświadczenia z tą grą ale na necie można znaleźć multum tematów ze spadkami fps nawet na high-endowych maszynach (tzw. walka za wszelką cenę o setki fps)

Edytowane przez Maniak_Cpu
Link to post
Share on other sites

Formata nie robiłem ale wchodzilem przez tryb awaryjny, odinstalowalem wszystko i na nowo zaktualizowałem. Czyli tak jak myślałem że to procek nie daje rady utrzymać tej karty.


Panowie dzisiaj zakupiłem i5 4690k, i karta teraz pokzuje na co ją stać. CS GO, 20 graczy min. 220 fps, srednio 280, max 430.Fify nawet nie sprawdzam. 

 

Dziękuję wszystkim za poświęcony czas i chęć pomocy, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...