Skocz do zawartości

Recommended Posts

Według mnie lepszy będzie Zowie FK1, ponieważ Rival jest dość dużych rozmiarów. Bez dodatkowych informacji takich jak :
- Jak trzymasz myszkę ?
- Jaką długość ma twoja ręka ?
Nie damy rady powiedzieć Ci jaka myszka dla Ciebie jest odpowiednia

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przepraszam ze nie dodalem tych informacji wczesniej ale juz masz.

 

 § Budżet : 250 zł 


§  Jakiej myszki obecnie używasz: Bloody t6 gaming


§  Jaką masz obecnie podkładkę: Jakąś z bloody , ale wolałbym kupić nową 

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: Na obecnej myszce 800 dpi

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): fps ( cs go , infestation , bf3)

§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 + rolka ( ponieważ 2 dodatkowe są według mnie zle rozmieszczone na mojej myszce )

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni : 12 cm ( od srodkowego palca do końca dłoni)


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ ta mysz źle jest dopasowana do mojej dłoni..

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Zowie fk1 / Ss Rival

Link to post
Share on other sites

Ok dzięki, a na zowie fk2 tam gdzie się trzyma kciuka nie ślizga się ? I jak działa ten boczny przycisk?

Nie, nie ślizga się. Bardzo fajna powłoka jest na Zowie FK1/FK2 która się nie ściera jak np. ta z myszek steelseriesa.

 

Boczne przyciski? bardzo milutkie i są solidnie schowane, że nie będą Ci przeszkadzały i nie będziesz ich przypadkiem wciskał :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki wszystkim, którzy mi pomogli wybrałem zowie fk2 ;)

 

@Edit jeszcze jedno pytanie , jaka podkładka pod tą myszkę będzie najlepsza? ( rozmiar średni )

Wiele osób mówi, że FK ma cienkie ślizgacze, przez co źle działa na miękkich podkładkach materiałowych - typu QCK, czy Taito. Ale mimo wszystko najwięcej osób używa tych podkładek.

 

Od siebie polecę Ci Goliathus speeda, bądź Taito ( korzystam od pół roku, i nie mam żadnego problemu z ocieraniem)

Link to post
Share on other sites

W moim przypadku (Kana v2) ocierała. Inna sprawa, że mimo tej samej grubości, Zowie ma większą powierzchnię ślizgaczy.

Przypadki chodzą po ludziach :)

 

Kany v2 nie testowałem, bo już dawno jest zasztyletowana, ale używam zamiennie FK1 z Military i DA-Chromą na Taito 3mm i zero problemów, ocierań, QCK+ to samo - początkowo na niej ślizgałem, ale po 2 miesiącach jak to na QCK powstał osad i zastąpił ją Taito :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A mógłby ktoś podać link do taito?

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=roccat+taito&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-1218

 

łap.

Mini - to najmniejsza, mid - średnia, king - największa

 

obok masz jak gruba jest podkładka(mm). Jeśli masz nierówne biurko - to weź 5mm, jeśli masz całkiem proste biurko nie musisz dopłacać, i bierzesz 3mm.

 

Chyba, że jesteś graczem, który jeździ na LANY, w takim razie dużo lepiej wziąć 5mm. - (Teraz padnie pytanie, dlaczego?) 

 

A dlatego że na Lanach są nierówne stanowiska, w dodatku gra się zazwyczaj na kanciastym stole, gdzie u dołu masz krawędzie i bok nie jest zeszlifowany, wówczas przesuwasz podkładkę i masz idealną powierzchnię

 

http://img.alibaba.com/img/pb/843/828/914/914828843_403.jpg

Edytowane przez steel116
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...