Skocz do zawartości

Karta muzyczna do Steelseries siberia v2


Recommended Posts

Witam , ostatnio kupiłem słuchawki steelseries siberia v2 i chciałbym kupić kartę dźwiękową.Będzie mi ona służyła jedynie do gier ( cs go ) a bardzo rzadko do muzyki.Mój budżet to 150zł max 200zł. 

 

Na oku mam asus xonar dg.

 

Ps. czy karta dźwiękowa da lepsze brzmienie mikrofonu?

 

Pozdrawiam.


@up

Link to post
Share on other sites

Ludzie , mówicie o czymś czego nie mieliscie... myślicie że będziecie fajni jak powiedzie że ss są gównami? wcale nie są... miałem najpierw superluxy i nie dało się w nich siedzieć dłużej niż 2 godz...A co do dzwięku to ss siberia v2 mają o niebo lepszy od superluxów.. A ten temat założyłem po to aby dowiedzieć się jaką kartę muzyczną mam kupić a nie po to żebyście mi mówili że steelseriesy są słabe... Ogarnijcie się...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Z jakimi Superluxami masz porównanie, co tak bardzo przeszkadzało Ci w Superluxach i w czym są Siberie od nich lepsze? Strasznie mnie to ciekawi.

 

PS. Używana karta za 30zł w zupełności do nich wystarczy, także odpowiedź dostałeś :)

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

 

 

A co do dzwięku to ss siberia v2 mają o niebo lepszy od superluxów

 

Ktoś tu jest głuchy :co:  Skończ proszę te wywody, że sriberie i inne gówna mają lepszy dźwięk od dobrych słuchawek stereo. Nikt w to tu nie uwierzy. 

Link to post
Share on other sites

Z jakimi Superluxami masz porównanie, co tak bardzo przeszkadzało Ci w Superluxach i w czym są Siberie od nich lepsze? Strasznie mnie to ciekawi.

 

PS. Używana karta za 30zł w zupełności do nich wystarczy, także odpowiedź dostałeś :)

superlux hd681 - ten model używałem i były bardzo nie wygodne , w muzyce były takie same jak siberie ale w grach bez porównania.

A z tą kartą to bardzo szczegółowa odpowiedź : używana karta za 30zl...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...