Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 200zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz: razer deathadder 3.5g


§  Jaką masz obecnie podkładkę: steelseries qck+


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400-800


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: ~50cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): cs:go


§  Ile przycisków używasz w myszce: dobrze by było, jakby były 2 po boku, ale jakoś się bez nich obejdę


§  Chwyt: Na obecnej myszce był jakiś dziwny. Nową myszkę będę trzymał raczej palm gripem


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: ok.15cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Deathadder jest za mały i zamiast wygodnie położyć na nim rękę, musiałem szurać dłonią o podkładkę


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Chciałbym, żeby w ogóle znalazło się coś o odpowiednim rozmiarze :D


Link to post
Share on other sites

Myszką ciupinkę dłuższą, podobną do Deathaddera jest Steelseries Rival.

 

Jeszcze dłuższą myszką jest Logitech G402, tylko tu problem polega na tym, że mimo kosztuje lekko ponad 200zł, zamontowany ma ona sensor ten sam co niższy model G100S, gorszy (AM010).

 

Celowałbym w Rival'a.

 

@Cacek93

 

Gdzie można dostać Roccat Kone XTD Optical?

Edytowane przez Pitrek7
Link to post
Share on other sites

Właśnie niby rival jest niewiele dłuższy od deathaddera, ale jego najwyższy punkt jest trochę bardziej z tyłu i wydaje mi się, że przez to będzie można na nim lepiej rozłożyć rękę. Do logitecha się kiedyś przymierzałem i tak dziwnie się go trzyma. Trochę jak ziemniaka :D Miał ktoś może w ręku rivala i deathaddera?


Znalazłem jeszcze coś takiego jak gigabyte thor. Jest dosyć duża i tańsza od pozostałych. Ma ją ktoś możę?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...