Skocz do zawartości

Zowie FK1 zmiana LOD


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez steel116,

Recommended Posts

Witam, dzisiaj dotarła do mnie Zowie FK1. Wcześniej już miałem kupioną podkładkę Zowie G-TF Speed. Podczas podłączenia myszki do portu trzymałem klawisz 5, aby ustawić 500hz w myszce. Chciałbym jednak się dowiedzieć jak dokładnie ustawić LOD

 

pod materiałowe – podczas podpinania myszki należy przytrzymać tylny boczny + lewy główny.

pod plastikowe – przytrzymujemy tylny boczny + prawy główny

uniwersalny – przytrzymujemy tylny boczny + oba główne

 

Moja podkładka jest szmaciana czy uniwersalna? I kciukiem tylny co to znaczy, który to tylny? Ten od zmiany DPI czy któryś po boku?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

 

Witam, dzisiaj dotarła do mnie Zowie FK1. Wcześniej już miałem kupioną podkładkę Zowie G-TF Speed. Podczas podłączenia myszki do portu trzymałem klawisz 5, aby ustawić 500hz w myszce. Chciałbym jednak się dowiedzieć jak dokładnie ustawić LOD

 

pod materiałowe – podczas podpinania myszki należy przytrzymać tylny boczny + lewy główny.

 

pod plastikowe – przytrzymujemy tylny boczny + prawy główny

 

uniwersalny – przytrzymujemy tylny boczny + oba główne

 

Moja podkładka jest szmaciana czy uniwersalna? I kciukiem tylny co to znaczy, który to tylny? Ten od zmiany DPI czy któryś po boku?

 

Pozdrawiam.

 

Próbowałem się tym bawić i to ustawiać, najlepiej zostaw to na standardowych ustawieniach i działa wtedy najlepiej.

 

Na moich 3-ech podkładkach materiałowych, jak ustawiłem rzekomo sensor pod materiałowe, to się gubił na lewo i prawo i pływał.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jak ustawiłem materiałową to myszka zaczęła chodzić znacznie wolniej, pozostanę chyba na domyślnych ustawieniach. 

U mnie szybkie szarpnięcia myszą lewo/prawo powodowały że po zatrzymaniu myszy, to sensor nadal jakoś robił dziwne ruchy :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...