Skocz do zawartości

Wesołych Świąt!

Recommended Posts

Zwykle wesolych swiat ode mnie nie bedzie, nie ma bata

Lecim, HO HO HO swietacznie wam zycze workow ktorych nam dzis brak,. jesli marzysz o kielonie nie zapomnij popic,i pamietaj ziomie kazdy nas ma kiedys dosyc,oby nam sie oby wam sie trafilo zyczen setki jesli jestes brzydki zycze ci bys byl piekny jesli jestes chory zycze ci bys byl zdrow jesli jestes biedny zycze ci ci w uj stow  I zycze ci bys zjechal kilku lachow...... masz tu zyczenia ktore sam bym sobie zyczyl.....KOCHAJCIE SIE ROBCIE TO NAPRAWDE OCZYWISCIE MOWIE TU DO FACETOW ZEBY KOCHALI DZIEWCZYNY I W OGOLE PRZYJACIELE TEZ SIE KOCHAJA......

HO HO HO HO

Trzymajcie sie cieplo :)

• Popieram 6
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnie aktualizacje statusu

• CrisPell

Używa ktoś z was dark reader? Dodatek do firefoxa co dynamicznie modyfikuje style strony by miały tryb Dark Mode jak tu na forum. Działa wam normalnie allegro z filtrem? Mnie za nic z tym dodatkiem nie chcą się ładować "informacje o sprzedającym".
      · 1 odpowiedź
    • jacekgothic

xbox game pass ultimate 3 miesiące za 4 zł
      · 1 odpowiedź
    • Lexus404

te cale klawiatury mechaniczne to chyba jakis wymysl zydowski glosne to jak nie wiem a jeszcze ile kosztuje wlasnie zwracam apexa 7 i corsaira k70 bo wzialem na testy ale tragedia i wcale lepiej sie nie pisze za duzy skok maja
      poleca ktos moze jakas membranowke do 500zl?
      · 3 odpowiedzi
    • pendzel_3

Mamy tu kogoś kto kojarzy temat teleskopów optycznych?
      · 1 odpowiedź
    • MiK

Czy do tematu ze zmianami na forum można podawać propozycje banów? 
      · 2 odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...