Skocz do zawartości

NVidia GeForce GTX 970


Recommended Posts

Witam. Za jakiś czas planuję zmienić kartę graficzną. Aktualnie posiadam Asus GTX 660 Ti DCUII z 1,5 roczną gwarancją. Myślałem nad tym modelem:

 

http://pl.msi.com/product/vga/GTX-970-4GD5T-OC-.html#hero-overview

 

Niestety mój budżet jest bardzo mocno ograniczony. Tą kartę jestem w stanie sprowadzić sobie z USA za ok. 1000 zł. Co sądzicie o tej karcie, czym ona różni się od drugiej z kart MSI 970? Słyszałem, że ten model ma trochę gorsze chłodzenie i nie posiada tybu pasywnego.

 

Zależy mi na cenie i aby karta w miare komponowała się z całą resztą (kolorystyka czarno-niebieska)

Link to post
Share on other sites

A jak Ci padnie, albo przyjdzie jakiś bubel to co zrobisz? Będziesz odsyłał do USA na wymianę? Powodzenia.

Skoro masz ograniczony budżet, to poczekaj do stycznia/lutego, powinien pojawić się GTX 960 i zobaczysz jaka będzie wydajność tej karty.

Link to post
Share on other sites

Aby ułatwić forumowej społeczności udzielenie Ci właściwej porady zastosuj się do poniższego wzoru:

-Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: (np. Upgrade w tym tygodniu, 600-700 złotych)

-Zastosowanie: [od najważniejszego do najmniej ważnego] (np. Gry- wymień tytuły- karta do LoL będzie inna niż do Crysisa 3, filmy, program photoshop)

-Model i moc zasilacza: [KONIECZNIE]

-Reszta specyfikacji komputera [model procesora, płyty głównej i pamięci RAM- to pomoże dobrać kartę która będzie idealnie współpracować z posiadanym sprzętem. Podaj też jaką posiadasz OBUDOWĘ- do mniejszych niektóre karty zwyczajnie się nie zmieszczą]

-Rozdzielczość monitora w której grasz!

-Dodatkowe wymogi: (np. Najcichsza z możliwych, najlepsza do podkręcania, dobra w stosunku potencjał OC/cisza)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...