Skocz do zawartości

Upgrade pc do 1000zł


Recommended Posts

Witam, zamieram upgradować pc. Budżet jaki mam to ok.1000zł, mój obecny konfig to:

amd fx-4100

gts 450 1gb

4gb ram

ibox 500w

gigabyte ga-970a-d3.

Pomyślałem że to może być odpowiednie, ale się na tym nie znam i wolę poczekać na opinie ludzi który się na tym znają:

http://www.agito.pl/zasilacz-antec-vp-pc-500w-221-863991.html

.

http://www.agito.pl/pamiec-goodram-ddr3-4096mb-1333mhz-cl9-0-box-707-387269.html

.

http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-radeon-r9-270x-oc-twin-frozr-iv-gaming-2gb-ddr5-pci-e-box-84-891647.html

 

Wiem że procesor jest już stary ale chcę go wymienić dopiero na początku lipca.

Edytowane przez SyXy0
Link to post
Share on other sites
Sprzedaj w diabły to co masz i kup wszystko od nowa. Ja bym tak zrobił. 

 

...dolnij sie.

 

Z nowych czy uzywek chcesz skladac? Ja polecam ci uzywki

jako ze plytke masz dobra to

fx-8320 okolo 400-450zl

dodatkowe 4gb ram okolo 100zl

i cos w desen 7870 lub r9 270 (wydajniesze niz nvidia w podobnej cenie) okolo 400-450zl

 

 

btw r9 270 od 270x rozni sie tylko taktowaniami. krecac 270 masz to samo co x tylko ze taniej, wiem bo sam posiadam

Edytowane przez johniee1
Link to post
Share on other sites

Przepraszam was, źle napisałem post. DO 1000zł chcę zmienić grafikę,zasilacz i dołożyć ramu. Procesor i płytę główną będę wymieniał na początku lata. Wiem że karta będzie się nudzić przy tej karcie ale tylko kilka miesięcy.

Edytowane przez SyXy0
Link to post
Share on other sites

Ten zasilacz odpuść jeśli chcesz tani to Corsair vs 450 lub 550 ale to już 200zł. Grafe weź bez "X" bo szkoda kasy. Przyrost mocy mały a 100zł więcej(pokręcisz i wyjdzie to samo). Co do ramu to dokup najlepiej identyczną kość jak masz bo wtedy jest najmniej problemów. 

Link to post
Share on other sites

Komputer jest podpięty do 21' Philipsa Blade 2. Głównie używam tego do oglądania filmów i gier


Refresh

 

Mam okazje kupić używanego Radeona hd 7950 windforce od Gigabyte z gwarancją na 600zł, jedyny problem stanowi to że nie wiem czy jest to opłacalne oraz nie wiem czy będzie współgrało z płytą/procesorem.

Link to post
Share on other sites
MSI Radeon R9 270X Gaming OC 2GB DDR5 256bit (1120/5600)

Iscie w X wydaje mi sie pomylka, za 100zl mniej masz normalna wersje i robisz jej zegary z X i masz to samo co X?

Wiec po co? 

 

Co do 7950 nie jest oplacalny za 600zl wyrwalem r9 270 za 450zl a karta porownywalna, a jezeli chcesz zmieniac procek wiec to ze teraz ten ograniczy ci karte to nic sie nie stanie wazne ze pozniej rozwiniesz skrzydla.

Edytowane przez johniee1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...