Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ostanio zauważyłem dziwne "rzecz jaka dzieje sie na jednej z moich partycji. De-instalowane programy/gry/pliki "nie usuwaja sie". Np. wczoraj usunąłem GTA IV ktore zajmuje prawie 16 gb, de-instalacja przebiegła pomyślnie. Z tym ze miejsce ktore zajmowała gra nie zwolniło sie...

 

I tak przez poł roku uzbierało sie 50 gb ktore nie wiadomo co zajmuje. Nie wiem jak sobie z tym poradzic. Czy jedynym sposobem ja odzyskanie miejsca jest formatowanie partcji ?

 

http://img843.imageshack.us/img843/5961/58615542.jpg

http://img62.imageshack.us/img62/1255/32931169.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Znam ten problem. kuzyn to miał na Viście 32bit. Dane zajmowały ok. 23GB a na dysku było zajęte ponad 60GB. Czyli też koło 40Gb w plecy. Wystarczyło wyłączyć przywracanie systemu... i było tak jak być powinno. Ja mam Vistę 32bit i wyłączone przywracanie systemu i jest z zajmowanym miejscem tak jak powinno być.

Link to post
Share on other sites

zrobiłem

 

-czyszczenie punktow przywracania

-wylaczenie przywracania

-czyszczenie plikow tymczasowych

-konfiguracje kosza

-usuniecie podwojnych plikow

-przejechalem programem odkurzaczem

-zdefragmentowałem rejestr

-urzylem programu ccleaner

-zdefragmentowalm dyski

 

i sformatowałem kompa bo zainstniała tak potrzeba. I dalej brakuje wyżej wymienionej przestrzeni dysku twardego. Już nie wiem jak odzyskac to "zajete miejsce". Ktos ma jeszcze jakies pomysły >?

Link to post
Share on other sites

Jedyne co mi jeszcze przechodzi do głowy to ręczne przeszukanie dysku (w Opcjach folderów odznaczasz Ukryj chronione pliki systemu i zaznaczasz Pokaż ukryte pliki i foldery) w celu odnalezienia dużych plików/folderów.

 

Może masz jakiś duży plik z filmem (np. pełna kopia BD)?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...