Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Sprawa wygląda tak, nie szukam karty hi-end , bo narazie czekam .. karte obecną sprzedałem i szukam czegoś co wyświetli mi  4k, choćby pulpit, choćby  filmiki  YT w 30 Hz.

Wiem że musi być HDMI 2.0 zeby mieć 60 Hz . ale wiem tez ze są karty które wyswietlą UHD 4K na Hdmi 1.4   .. ale to wiem , :) ale nie na bank..:) bo np.. 

Byłem bez karty.. na powiedzmy okresie wyczekiwania na GTX 960 i kupiłem tak od model który ma  HDMI 1.4  , mianowicie GTS 450 DDR5 i H...a  nie mam wyboru rozdzielczości powyżej 1080p.

Bardzo prosze koledzy o posty w temacie, bez pisania głupot nie w temacie. Je zeli ktoś nie ma wiedzy niech nie nabija postów.

 Specyfikacja i7 920 3.99ghz i reszta na serio spoko, nie chcemi sie pisać.. :) 

12Gb ram ... zasilacz chieftec 650w. płyta rampage 2 , karta dzwieku juli@ itd .. raczej  ok

 

i teraz prosze osoby w temacie 4k jaką karte  wsadzić żeby chwilowo mieć 4k do pulpity i YT i swojego ego...

p.s czekam na coś wydajniejszego od 970, może jakieś ati i wiadomo zmiana platformy, wiec to chwilowa potrzeba ta karta.

pozdrawaim wszystkich maniaków!

Link to post
Share on other sites

 

 

kupiłem tak od model który ma HDMI 1.4 , mianowicie GTS 450 DDR5 i H...a nie mam wyboru rozdzielczości powyżej 1080p.

 

 

 

Ten gts 450 nie pyknie http://www.geforce.c.../specificationsmaxrozdziałka 2560x1600

 

Zaraz zaraz, bo coś mi tu nie pasuję. Skoro ta karta potrafi wyświetlić obraz o rozdziałce 2560x1600 to dlaczego nie mogłeś jej ustawić tylko 1080p?

Może to głupio zabrzmi, ale czy aby nie masz monitora Full HD na którym chcesz wyświetlić 4K?

Podaj model monitora / telewizora, który chcesz podpiąć pod tą kartę.

Ja na GTX 970 mogę bez problemu załączyć 4K na YT, ale to nadal będzie w moim przypadku FHD, bo monitor więcej nie wyświetli.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...