Skocz do zawartości

Obudowa do 200zl nie odsloniete przyciski (małe dziecko)


Recommended Posts

Z nowych to będzie ciężko. Raczej tylko używane:

 

Thermaltake Soprano

Thermaltake Mambo

Thermaltake Eureka

Chieftec Aegis

 

Na pewno by się jeszcze kilka(naście) modeli znalazło. Teraz przeważnie jest moda na umieszczanie przycisków i złącz na topie.

Link to post
Share on other sites

Nie zdarzyło mi się to nigdy ale to zależy gdzie ma się komputer. Ze 2 razy przez przypadek sobie wyłączył komputer jak bajkę oglądał bo nogą dotknął przycisku do włączania w Zalmanie Z1 a jak miałem T2 to taka sytuacja nie miała miejsca, zresztą junior wie że nie wolno mu nic dotykać przy komputerze prócz klawiatury i myszki no i ma już te 5 lat a jak masz młodsze to komputer na biurko i po problemie.

Link to post
Share on other sites

Może by tak się z dzieckiem chwilę pobawić a nie gamingować 24/7?

 

Najlepsze rozwiązanie to oddalić wszystkie kable i listwy poza zasięg dziecka. Obudowa wyżej i nie będzie problemu.

 

Nie będzie super wyglądało ale będzie bezpieczniej. Oczywiście rozwiązanie tymczasowe.

Link to post
Share on other sites

Dawno dawno temu mialem obudowe z logiem ferrari. Trzeba bylo przesunsc klapke w dol zeba miec dostep do cd lub w gore by miec dostep do przycisku on/off.

 

Tez mam malego szkraba i rowniez mialem ten problem. Corsair 330r go rozwiazal. Dosc male przyciski. Do tego mozna nie podlaczyc ich podswietlenia zeby nie korcily.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem po co tak kombinować, jesli podoba Ci się ta z3-ka +, to ją kup. Jedna z najlepszych do 200zł (mowa wyłącznie o nówkach).

 

Na przypadkowe restarty jest sposób. Można Np. W Windowsie w zarzadzaniu energią ustawić "po wciśnięciu Power nie rób nic" już mały kompa Ci nie wyłączy (guzikiem Power). Na " restart"(guzik) na myśl przychodzi mi tylko: Odłączenie "pinu restart" od płyty głównej.

 

Żadnych zbędnych kabli na biurku, obudowa nie spadnie jak maly podrosnie.

Gdy dziecko będzie wiedzieć że nie wolno, podpinasz "reset" i po sprawie. O ile obudowy nie zmienisz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...