Skocz do zawartości

Który sklep GTX 970


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość Niuniek7,

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam pytanie do was, który sklep możecie polecić do kupna karty GTX 970 ? Nie będę się rozpisywał na temat mojej przygody z firmą x kom ale koniec końców oddali mi pieniądze po miesięcznej walce. Miałem już Gigabyte GTX 970 g1 ale niestety trafiłem na sztukę w której miałem "coil whine" było to  bardzo uciążliwe nawet przy zamkniętej obudowie. Dlatego pytanie do was, który sklep możecie polecić pod względem wymiany wadliwego towaru który nie robi problemów ? 

 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Niedługo zaczną pytać którą stroną otworzyć pudełko, trochę samodzielności ludzie. Mało jest stron z opiniami o sklepach internetowych? Nawet na tym forum jest stosowny dział. W każdym sklepie może się zdarzyć jakiś zgrzyt, ideałów nie ma. Nikt Ci nie zagwarantuje braku jakichkolwiek problemów w przyszłości.

Edytowane przez Amok2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poza tym karte graficzną najłatwiej zwrócić bez podania przyczyny. Kolejną sprawą jest to , że właśnie według nowego przepisu np AGITO.PL pozwala na zwrot bez podania przyczyny w ciągu 14 dni roboczych. Ustawa wchodzi 25 grudnia. Zwrocilem  w ten sposob do ESC.PL radeona r9 290 i dostalem kase

Link to post
Share on other sites

Ja bym wybrał agito.pl lub morele.net ew. komputronik.pl (trochę drożej)..

 

Przy okazji możesz sprawdzić na ceneo.pl ( dla leniwych np. Asus GTX 970 Strix: http://www.ceneo.pl/32549573#mh=T1y1mf2A76004asusk7W9fSyphXeEoOFc9CSKKCEkyhOQpTqy8AA9pPQuhiBRPm-Oj5JmPytdjGUvZb7xE9DGDQZb4zqXVqhbB2PQYBdRV6i5_pivmdalCCkHbzSLXhAIuV9SLuE2IoUGlHAtBQRmfnvfgHI1 )

 

Pozdrawiam,

Leriske

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi. Niektórzy mają od razu negatywne podejście ale cóż. Dostałem ogólnie nauczkę aby nie kupować w sklepie stacjonarnym ale nie będę się rozpisywać na ten temat.  

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...