Skocz do zawartości

Zastępca Xperii L, do 500 zł


Recommended Posts

Cześć,

 

dzięki temu forum już raz udało mi się wybrać smartfona (mojego pierwszego), z którego byłam zadowolona - Xperię L. To znaczy, wiadomo, raz było lepiej, raz było gorzej, ale kiedy Cię okradają i nagle musisz wrócić na stare śmieci, trudno nie idealizować... :)

 

Tak więc - Xperii L już zostałam pozbawiona. Głównie korzystałam z internetu (połączenie non stop, przeglądanie i serwisy społecznościowe) i aparatu fotograficznego. W tych rolach sprawował się bardzo dobrze. Choć czasem się zacinał, ale to nic w porównaniu z moją starą Nokią, na której teraz siedzę i czekam dobre pół minuty zanim się facebook otworzy ;)

 

W związku z tym: szukam godnego zastępcy!

Budżet to 500 zł, z tolerancją 50 zł w górę, ale nie więcej, bo nie zamierzałam w ciągu najbliższego roku nic kupować. Zmusza mnie do tego sytuacja i brak cierpliwości do windowsa na Nokii.

Tak więc proszę o poradę w sprawie telefonu, który:

- ma dobry aparat (8 mpix +)

- nie ma windowsa/nie jest nokią

- wytrzyma dobę na jednym naładowaniu

- nie będzie co chwilę lądował w serwisie (chociaż dbam o telefony, to mam dwie lewe ręce i czasem naprawdę nie mogę nic poradzić na to, że mi z dłoni uciekają. naprawdę. i o ile xperia zaliczyła milion upadków i nic się u niej nei zmieniło, o tyle galaxy s3 koleżanki po jednym upadku  miał szybkę do wymiany)

 

Z góry dziękuję, sprawa jest dość nagląca i w ciągu najbliższego miesiąca chciałabym już mieć nowy telefon.

Link to post
Share on other sites

Dzięki. Obczaiłam, mieści się w przedziale cenowym, o którym piszę, ale jakoś... nie przekonują mnie sample z aparatu, po prostu nie chciałabym płacić za coś, co efekty da gorsze niż te, do których się przyzwyczaiłam :) Ale wezmę go pod uwagę.

 

Może ktoś jeszcze coś zaproponuje?

Link to post
Share on other sites

Mógłbyś rozwinąć "tak to jest super"? :) Nie jestem specjalistką w dziedzinie telefonów, drobne przycięcia jestem w stanie znieść (a teraz po chwilowym użytkowaniu starej nokii chyba już wszystkie możliwe), miliona aplikacji nie mam zamiaru w telefon ładować, nieszczególną uwagę przywiązuję do designu. W sumie najważniejszy aparat i bateria, przez stałe połączenie z internetem.

 

Dlatego dowiem się chętnie, co jeszcze konkretnie przemawia za tą Motorolą. 

Link to post
Share on other sites

Nie masz zamiaru ładować w telefon miliona aplikacji, nie przywiązujesz uwagi do designu i najważniejszy jest aparat i bateria - to brzmi dla mnie jak definicja Lumii z Windowsem Phone 8.1. Możesz sobie przejrzeć inne tematy ze smartfonami do 500zł - to było tam wałkowane wielokrotnie - w tej cenie nie znajdziesz nic płynniejszego niż Nokia.

Link to post
Share on other sites

Nie ma już Nokii :) - obecnie to już Microsoft Lumia :) - mająca się pojawić w Styczniu w Polsce Lumia 535 ma już logo Microsoft :) - powstała pod rządami MS.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Może to głupota, ale dosyć przeszkadza mi w użytkowaniu Windows w telefonie. Dlatego mimo wszystko chciałabym uniknąć Lumii.

 

Poszperałam trochę - a co sądzicie o LG G2 mini, Nexusie 4 albo Samsungu Galaxy S2?

Edytowane przez annamarpe
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...