Skocz do zawartości

Myszka 250zł CS:GO//Zowie FK ?


Recommended Posts

Witam, mam zamiar sprawić mini świąteczny prezent jakim będzie nowa myszka. Osobiście jeszcze nie podjąłem wyboru z powodu takiego że zastanawiam się nad kilkoma produktami firmy Zowie a dokładniej Fk,FK1,FK2, FK 2014. Nie biorę pod uwagę raczej myszek od innych firm ale zawsze może się to zmienić. Od was chciałbym dowiedzieć która myszka czym się wyróźnia, która ma najlepszy sensor i która byłaby dla mnie najlepsza. wzór:

§  Budżet:  250zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Logitech G500 Gaming

§  Jaką masz obecnie podkładkę: X7 500MP

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 450dpi/2.20 w CS:GO

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: sporo

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): CS:GO i troche w A:C, F:C

§  Ile przycisków używasz w myszce:  głowne, do zmiany dpi, i 1 boczny

§  Chwyt: palm/finger

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 14,5-15,5cm(mam długie palce, małą dłoń)

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: oddaje bratu bo się w niej zakochał a ja chce wypróbować czegoś nowego

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): ---

Edytowane przez Zdichck
Link to post
Share on other sites

FK1 i FK2 ma Avago 3310

FK 2014 i FK ma 3090

 

3310 ma wyższy tracking speed ( czyli nie wywołasz na niej akceleracji negatywnej ) mówiąc krótko bardziej zaawansowany czujnik. Feeling lekko się różni od 3090 i 3310.

 

Jeśli tylko interesują Cię myszy zowie to, ot co wybierałbym między FK1 i FK2 - ( i tutaj patrzysz na kształt, który Ci się podoba, jeśli Ci odpowiada FK1 jest większa, FK2 jest mniejsza.

Link to post
Share on other sites

A ktoś umiałby określić która byłaby dla mnie odpowiednia na podstawie chwytu i długości dłoni? Przypomne tylko ok.15,5cm i palm/finger. Albo może wiecie  czy w jakiś sklepach mogą być wystawione produkty Zowie? Wiem że np. SS rival sensei itp. kiedys były w Saturnie. Tak mógłbym podejść, pomacać i wybrać ;)

 

A wie ktoś jakigo typu jest scroll w tych myszkach(jakość,opór)?

Edytowane przez Zdichck
Link to post
Share on other sites

A ktoś umiałby określić która byłaby dla mnie odpowiednia na podstawie chwytu i długości dłoni? Przypomne tylko ok.15,5cm i palm/finger. Albo może wiecie  czy w jakiś sklepach mogą być wystawione produkty Zowie? Wiem że np. SS rival sensei itp. kiedys były w Saturnie. Tak mógłbym podejść, pomacać i wybrać ;)

 

A wie ktoś jakigo typu jest scroll w tych myszkach(jakość,opór)?

 

Wątpię, że Zowie wystawia swoje produkty gdziekolwiek. ( albo sklepy ) to dosyć mało popularne myszy - bo nie są tak kolorowe i promowane jak steelseries czy razer

 

Scroll w FK1 i FK2014 skrzypi w określonych miejscach, to taka konstrukcja. Chyba że ja mam takie szczęście, ale co pełen obrót w obu myszach był dziwny odgłos:)

Link to post
Share on other sites

Scroll jest słaby we wszystkich zowie

Czyli jednak nie dostałem wadliwej :)

 

Co do reszty myszy, w FK'13 i FK'14 lewy i prawy przycisk był do siebie działaniem bardzo zbliżonym

 

w FK1 lewy przycisk jest lżejszy od prawego - i to dosyć przeszkadza w graniu w inne gry wymagające używania PPM. - akurat tutaj zamawiałem dwie sztuki, jedną dla siebie, drugą dla kuzyna i w obydwu przypadkach była ta przypadłość, poszperałem w necie i okazuje się że większość ludzi ma taką przypadłość.

 

Oczywiście da się przyzwyczaić, ale z góry mówię, że lekka różnica lewy/prawy jest :)

Edytowane przez steel116
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...