Skocz do zawartości

KFA2 Geforce 9800 GT 1 GB


Recommended Posts

Galaxy=KFA2. lepiej zobacz jak wyglada sprawa z gwarancja bo zdania sa podzielone na temat jakosci tych kart.

ogolnie nie ma sensu kupowac 9800GT 1Gb chyba, ze mozesz to zrobic po okazyjnej cenie. lepiej dolozyc do HD4850 512MB albo kupic 9800GT 512MB po fabrycznym OC ( kupujac ze zwyklymi taktowaniami nie wiesz o ile da sie je podniesc )

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Taktowania ma 625/1500/900 a co do karty to juz za pozno :) bo siedzi w pci-e no i jest rok gwarancji chyba ale jak mi padnie po overcloku to i tak mi to nic nie da. Stabilnie mi dziala przy 660/1580/950 ale specjalnie sie w to nie bawilem na serio moze jeszcze troche pojdzie ale nie duzo temp 54 2d, a w crysisie 75 i moze troszke wiecej wiec lodowka to to nie jest nie narzekam no coz karte w przyszlosci mozna zmienic

 

aha a zalezalo mi na 1 GB bo zalezy mi na duzych rozdzielczosciach, aby wykorzystac 22"

Link to post
Share on other sites

no w crysisie w max rozdziałce no w polowie max detalach fps od 19 do 25 wiec nie jest zle o ile wiem to ludzkie oko rozpoznaje roznice jesli jest mniej niz 22 fps

No ja mam inne zdanie przynajmniej 30 klatek musi być, a do komfortowej gry potrzeba ponad 40 - 45 fps'ów inaczej można odczuć mikro przycięcia

Link to post
Share on other sites

nie no zartowalem z ta rozdzielczoscia w troszke mniejszej mam tyle ale jesli 22 fps masz na stalym poziomie to nie zauwazysz roznicy skoro ci sie tnie to tyle nie moze :) ale to tylko moje zdanie. Wiadomo im wiecej tym lepiej, mowie tu o minimum.

 

A tak apropos to bede szczery i odradze zakupu tej kart ze wzgledu na diabelskie temp siegajace 89 st C co niweluje overcloka jesli chodzi o wydajnosc to na poziomie. Jesli ktos ma ta kart to niech sie pochwali temp moze poprostu musialbym sprobowac przesmarowac jeszcze raz pasta

Link to post
Share on other sites

Ja mam 9800GT od Zotaca z chłodzeniem wyglądającym jak u Palita (taktowania referencyjne):

 

http://www.in4.pl/ima_news/4_long_16970.jpg

 

Bez żadnego przewiewu w obudowie max 70C po 2 godzinach Furmarka - wentyl rozkręca się do 70%.

W grach 50-55C - wentyl cały czas na 35% (mniej się nie da).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...