Skocz do zawartości

Klawiatura do 330zł max


Recommended Posts

Klawiatura którą podałeś jest bardzo konkretna , wydaję mi się że to świetny wybór w tym przedziale cenowym.Aczkolwiek jakbyś miał jeszcze jakieś pieniążki to ze swojej strony polecam CMStorm QucikFire Ultimate Cherry MX Brown. Jest ciut droższa aczkolwiek bardzo profesjonalna :) Jeżeli masz około 300 zł to Razer będzie świetnym wyborem. Polecam użyć czegoś typu ceneo aby znaleźć ją jak najtaniej. Pozdrawiam :)

 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Warto, ale ja potrzebuje klawiatury cichej (mechaniczne niezbyt w tej sytuacji pasują) i wygodnej ale jakby nie to CMStorm QucikFire Ultimate Cherry MX Brown byłby moim faworytem.

 

MX Browny są jedne z najcichszych przycisków ( cichsze od Redów czy blacków ) które jak dla mnie nie są wcale takie głośne.

 

Jeśli przeszkadza Ci tak dźwięk to zawsze możesz zakupić o-ringi - cena nie jest wygórowana, a 'błoga cisza' :)

 

Razer'a klawiatur nie poleca się nikomu, te wytwory co Razer porobił z przyciskami... wziął Kailhy, niby je "ulepszył" i z 30mln żywotność zrobiło się 60mln ( więcej niż przewiduje cherry mx ) w dodatku kailhy zawsze miały gorszą jakość od cherry.

 

Razer Deathstalker to nie mechaniczna klawiatura, jeśli inwestujesz już te 3 stówki, to jednak warto byś się zainteresował mechanikiem.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich,

również poszukuję klawiatury tak do ok. 300zł

Zależało by mi aby posiadała podświetlenie i klawisze multimedialne. Makra będą dodatkowym atutem.

No i fajnie by było, jeżeli miała by w miarę niskie klawisze. W sumie zaciekawiła mnie Genius Manticore
http://www.morele.net/klawiatura-genius-manticore-31310058101-599853/

ale niestety póki co nie można jej dostać.

Macie może jakieś inne propozycje? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...