Skocz do zawartości

[MULTI] Heroes III:Might&Magic HD Remake


Recommended Posts

Witam.

 

http://www.incgamers.com/wp-content/uploads/2014/12/heroes-of-might-and-magic-3-hd-03.jpg

 

Co sądzicie o wyżej wymienionej produkcji? Ja już czekam w napięciu, dam za gre każde pieniądze, nie za fakt że tekstury w większej rozdzielczości, ale ponoć ma być możliwa normalna gra multiplayer na steamie- co jest moim zdaniem bezcenne.

 

Wiadomo że w normalnej wersji też był niby fan mod multiplayer ale wywalało po 3-4 rundach i były problemy, a teraz będzie bajka.

 

Ubisoft zyskał +5 do szacunku w moich oczach po ostatnich katastrofach naprawdę dobry ruch.

 

A jakie jest wasze zdanie? Zapraszam do dyskusji. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Co tu dodać. Legenda. Grywalnością mogłaby obdarować 1000 gier i jeszcze zostałoby na 10/10.

Też czekam tupiąc kościaną nogą i też dam każde pieniądze w dniu premiery.

 

Kto nie siedział z kumplami na gorącym siedzeniu niech podniesie członka w górę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

To nowa technika bullshotów od Ubisoftu. Oni już nie raz zaskoczyli swoją kreatywnością. 

Niezły pomysł, ale jak dla mnie za mało zmian, żeby krzyczeć za to aż 60 zł, tym bardziej, że do poczciwej III części, którą właśnie ogrywam, można całkiem za darmo ściągnać mod, który pozwala nawet na granie w 4K i wprowadza wiele innych użytecznych zmian - link dla zainteresowanych https://sites.google.com/site/heroes3hd/

 

P.S. W dodatku nie postarano się i nie wydano tego jako zestaw: gra + wszystkie dodatki.

Aktualnie Heroes III: Complete Pack jest za 4€ na GOG'u.

 

http://i.imgur.com/fJ3KR6M.jpg

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

ubi ostatnio lubuje się w sprzedaży tych samych gier kilkukrotnie, za to pod innym tytułem

jak mam ogromny sentyment do HOMM III, te noce na gorących pośladkach z kumplami, do oporu... to nie dam sk*******m ani złamanego paznokcia... przeciągnęli tekstury przez filtr i nazwali to "HD Remake" żydy pierdzielone, nawet nie zmienili tych zasranych tekstur, nie zmienili rozdzielczości, nic - bo musieliby cokolwiek zainwestować, a tak odpalili jakiegoś kompa na automacie - parę godzin, pyk-puk i już, wystarczy spakować ponownie i sprzedawać, a frajerzy zapłacą jak za nowy produkt, oby tak dalej, kupujcie w dniu premiery, ubi dogada się z Kotick'iem i niedługo za cutscenki trzeba będzie ekstra dopłacać, a każdą grę kupić trzy razy, żeby dostać skończony produkt za to niedoinwestowane serwery i tak nie pozwolą ci na grę, bo przecież jesteś piratem i złodziejem więc musisz być stale monitorowany przez niedziałający system bez którego nie zagrasz

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Raczej nie kupię, mam heroes pakiet I II III i IV, mam heroes III w wersji złota edycja z XK i to 2 kopie, mam heroes III jeszcze z wydania kioskowego co się samemu pudełko składało, już chyba nie potrzebuję lepszych teksturek do szczęścia, chyba że wniosą jakieś realne nowości do gry jak nowe mapy, kampanie a nawet mile widziany byłby jakiś grywalny zameczek ale to marzenia 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

steam workshop, więc nowości będzie miliardy i gracze sami będą tworzyć zamki nie zamki.

No jasne, niech se gracze robią, bo ubi się dupska nie chce ruszyć.... tam se kup, zabul około 100zł i se kmiń, super po prostu... dla mnie w ten nowy rok to żenada takie pomysły, przecie płacisz za nowe herosy z nadzieją że coś dostaniesz, a jak dostaniesz klocka, takie to samo co było tylko przemalowane w paincie to ich przeklinesz

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kiedyś pisałem na tym forum lub innym że mi się marzy remake ale który by dodał nowe przedmioty, kilka map , jakiś bohaterów ,nowe czary...i całą zawartość z WOG-a . Za taką grę byłbym w stanie zapłacić ~100 zł bez problemu. Teraz patrząc na to wydanie to aż robi mi się przykro ,bo włączając zdjęcia gry w nowej wersji ja nie wiem czy to zdjęcie jest ze ,,starszej,, wersji czy już tej poprawionej i mówię to całkiem serio.  Taka gra zasługuję na lepsze wydanie niż to obecne ;/

Link to post
Share on other sites

Zasługuje, ale UBI wytłumaczyło na stronie dlaczego nie ma dodatków. Mam nadzieję, że wkrótce również je dodadzą. Przez wiele lat tysiące graczy pisało petycje, organizowało zbiórki głosów, żeby reaktywować grę i dodać ją do steama. Teraz nagle w internetach podniósł się wielki hejt, że to przecież kotlet BEZ ULEPSZEŃ. Ja nie chcę żadnych ulepszeń. Nowe ulepszony hirołsy już się gotują i wyjdą w tym roku. Acha. WOG mimo kilku fajnych opcji był dla mnie maksymalnie przekombinowany i gra miejscami traciła swoje prawdziwe oblicze.

Na koniec. Wiem, że ludzie mają to na płytkach tylko, że instalowanie z płytek to prehistoria. Cały swój zbiór wieki temu oddałem, a resztę wywaliłem na śmieci. Jak ktoś chce się w to bawić - bardzo proszę. Ja do tego już nigdy nie wrócę. STEAM ONLY! Odnośnie ceny. Według mnie jest dobra. Za kilka miesięcy pewnie spadnie do 30-20 zł. Ja czekam z utęsknieniem :)

Link to post
Share on other sites

A według mnie WOG klimatu nie zabijał, za to dodawał sporo do rozgrywki. Nie wyobrażam sobie trójki bez WOGa. Do tej pory pykamy regularnie z kumplem w "zwogowaną" trójeczkę na maszynie wirtualnej, oczywiście z pseudomodem HD (no i obowiązkowo przy piwku:)).

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...