Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, niedługo (ten tydzień) kupuje kompa budżet 2700-2800 bude już mam, podzespoły też w skrócie wymienie 4gb goodram ddr3, dvd sh223c, 500gb f3, i5 750.

Mam problem z wyborem 3 rzeczy, mianowicie zasilacz, albo ModXStream 500 albo Fractal Design Integra 500 tylko nie wiem który cichszy, i płyta, albo MSI P55-CD53, stówke drożej P55-GD65 albo również 100 dróżej od msi Giguś P55-USB3, gd65 najlepsza ale nie potrzebne mi mega oc, do 3.8 myśle że styknie + chłodzenie oczywiście ale to w swoim czasie, na cd53 podobno paliły się proce, nie wiem co z tym gb, jeśli to ud3 z usb3 to może ona, no i grafika, biore GTX460, tylko nie wiem który tzn. czy gigabyte, czy msi cyclone czy może asus directCu, msi jest cichy, giguś też, nie wiem jak z asusem, gb najtańszy, Pozdrawiam i z góry Dzięki

Link to post
Share on other sites

co do ModXStream to muszę Ci powiedzieć że jest niesłyszalny. Mam taki w obudowie CM-692 Adv która dodatkowo stoi na biurku i jedynie drobne szmery. Mankamentem są dość krótkie kable zasilające (jeśli planujesz budą z zasilaczem na dole) najlepiej wejdź na mój profil na benchmarku i zobacz jak kabelki wyglądają :[

Link to post
Share on other sites

e tam ArmaQ, bez przesady, całkiem luźno są jeszcze, budę mam Antka 300, wole gtx460 i i5, nie jestem fanboyem nie daj boże :), ale jakoś jestem przekonany do tego duetu, jeszcze mam problem z tą płytą i kartą, czy dołożyćte 30 zł do MSI Cyclone lub DirectCu Asusa czy zostać przy tańszym Gigusiu :[ , Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sporo osób na tego gigabyte (sam w niego mierze przyznam ale to jak wakacje mi się skończą) wieć pomogą w wyborze. Ode mnie masz recke Asusika, którą pewnie i tak widziałeś :) :

http://techpowerup.com/reviews/ASUS/EAH ... tCu/2.html

PS. Kabel imo jest troszkę krótki bo chciałem go tyłem obudowy puścić a tu zonk :[

Link to post
Share on other sites

U mnie żeby "stykneła" złączka 4pin, będzie musiała iść pod grafą czyli jednak troszkę przykrótkie

u mnie też tak idzie (foto w profilu) ale to nie jest jakieś straszne, w końcu w niczym tam nie zawadza, z drugiej strony fajniej by było pod podłogą przeciągnąć, tak czy owak pozostałe kable są ok

 

co do 460 to imo w testach giguś wypada najlepiej i to by było to

Link to post
Share on other sites

armaq tak przy okazji się zapytam. Przeczytałem, że używasz zasilacza OCZ modxstream, ja miałem zamiar kupić stealthxstream czy opłaca się dołożyć do z serii mod?

Watro bo po 1 masz odpinane kable a jeżeli używasz 1 dysku to już coś daje. Po drugie masz wentylator 135mm a nie 120mm jak w wersji SXS.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...