Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Przejrzałem troche tematów ale większość była założona dość późno więc od tamtego czasu cos się mogło zmienić dlatego pytam tutaj o zdanie użytkowników:

szukam smartfona do 1500zł, żadnego mid enda, prawdziwy smartfon z porządnymi podzespołami.


Z racji wykonywanego zawodu nie chcę patrzeć nawet na telefonu Samsunga, ponieważ odrzucają mnie budową oraz najgorszą nakładką jaka tylko mogła powstać + ceną nieadekwatną do jakości produktu

 

Moje dotychczasowe propozycje:

- HTC One M8 - praktycznie od początku brałem go pod uwagę z racji niezłej ceny (używane, zadbane do 1500zł mozna znaleźć) oraz świetnej jakości wykonania. Podzespoły też top klasa więc o wydajność się nie martwię. Niezła nakładka systemowa też przemawia na +.

 

- OnePlus One - kolejny świetny telefon i chyba mój główny obiekt zainteresowań. Zalet wymieniać nie będę jednak boje się, że przy jakiejś awarii telefon zostanie wysłany na gwarancję do Niemiec i nie wiadomo kiedy wróci + słaba dostępność. Na allegro jest mnóstwo aukcji, jednak 99% to telefony ściągane z rynku chińskiego w wersji 16GB oraz 12-miesięcznej gwarancji. Reszta to telefony faktycznie pochodzące prosto ze strony producenta z 2-letnią gwarancją jednak najtańsze zaczynają się od 1600zł czyli więcej niż od producenta.  Byłbym skłonny zaryzykować, ale nigdzie nie mogę dorwać zaproszenia do kupna

 

- LG G2/G3 - miałem G2 w rękach i jest to świetny telefon, dobra cena jak na tej klasy sprzęt. Z kolei G3 ma jedną wadę która mnie odrzuca - w telefonie za 1500zł nie może byc sytuacji w której ekran QHD powoduje zwolnienia telefonu podczas otwierania apek czy przeglądania zdjęć. Aktualizacja do lolipopa nic nie dała więc raczej odpada juz na starcie (chyba że da się to jakoś zniwelować)

 

 

Samsungów nie biorę pod uwagę, przez chwilę jeszcze myślałem nad Meizu MX4 ale tam serwis jest tylko w Chinach więc totalnie odpada

 

Co proponujecie?

Link to post
Share on other sites

Imo 1+1 robi co jakiś czas na swojej stronie możliwość zakupu bez zaproszenia. Zbliżają się święta, więc liczyłbym na taką promocję niedługo. Z tym, że przy wysyłce trzeba skorzystać z http://www.mailboxde.com/. Jest to firma, która przekazuje paczki z Niemiec do adresata w innym kraju. Mamy wtedy oryginalny telefon prosto od producenta z gwarancją. Sam osobiście bym kupił ten telefon, jednak nie starczyło funduszy i zdecydowałem się na G2.

 

Bardzo jestem ciekawy jak sprawuje się CM na tym modelu. Jestem pewny, że będzie on miał świetne wsparcie software'owe.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Właśnie też słyszałem, że oni czasem sprzedają telefon bez zaproszeń ale do tej pory było tak chyba 2 razy. Może masz rację, zbliżaja się święta wiec jest szansa że znowu puszczą partię bez zaproszeń.


Już się zdecydowałem jednak na 1+1 ponieważ znalazłem gościa który na allegro sprzedaje fony z dystrybucji EU, kilka już sprzedał i ludzie sie nie skarża (kilka ma jeszcze w zapasie)

 

http://allegro.pl/oneplus-one-nowy-3-64gb-24gw-eu-z-pl-black-i4882142628.html

Link to post
Share on other sites

Jednak nie zamawiam

Za bardzo boję się tej całe procedury ściągania paczki z Niemiec. Wolałbym aby zrobiła to jakaś osoba która już kiedyś tak kupowała to bym po prostu o jeszcze jedną sztukę poprosił ale takiej osoby nie znalazłem wiec muszę sie wstrzymać :/

Link to post
Share on other sites

Może jeszcze zobacz ten telefon? http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/honor-6-czarny.bhtml

 

 

Normalna gwarancja w polskim sklepie 2 lata. Dobra bateria 3100Mha, 3GB ramu ekran 5 cali, aktualizacja do lolipopa na początku 2015 roku. Aparat 13Mpx od Sony daję radę. Slot na karty sd do 128GB, pamięć wbudowana to 16GB. Nakłada Huawei emui 2.3 niedługo ma się pojawić 3.0, która bardzo zmienia wygląda na mniej cukierkowy. Obudowa to coś na wzór z Xperia Z3.

Edytowane przez Blest
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem OnePlus One używanego ze 3 tygodnia za bezcen bo za 1250zł. Stan IGŁA. I powiem szczerze: nigdy więcej nie kupię przereklamowanych telefonów samsunga gdzie producent przez kilka lat zastanawiał się jak włożyć metalową obudowę w telefon a jak juz to zrobił to życzy sobie ponad 2500zł za niego. Tutaj mam wszystko co potrzebuję + wieeeeeele więcej. Najlepiej wydane pieniądze na telefon w moim życiu. POLECAM

Link to post
Share on other sites

Miodnie. Nie zamula, bateria na włączonym wifi i automatycznej jakości ekranu schodzi do 90% przez cały dzień średniego użytkowania - jakiś YouTube, SMSy + ogólne surfowanie. Ciężko opisać wszystkie opcji bo jest ich pierdyliard razy więcej niż na jakichś nakładkach TouchWiz lub innych. Multum opcji do wyboru. Już nie mogę się doczekać aż wyjdzie oficjalnie Lollipop 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...