Skocz do zawartości

Far cry 4 zawiesza się


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez GhostReconPL,

Recommended Posts

Witam

Kupiłem ostatnio ww grę. Zainstalowałem, odpaliłem, wybrałem poziom trudności i jazda. Gra zaczyna się ładować (taki pasek się zapełnia), i w pewnym momencie gra się zawiesza i trzeba ją wyłączyć niezawodną kombinacją ctrl+alt+del. Jak mogę poradzić sobie z tym problemem? Proszę o pomoc i z góry dziękuję :)

Link to post
Share on other sites

2500k niekręcony ( wiem, wstyd)

EDIT: reszta sprzętu: sapphire radeon 7850 2gb 1190Mhz na rdzeniu

ocz modxstream 600W

mobo nie pamietam, ale dobra ;p

 

Wszedłem w uplaya i wyczaiłem opcję ''zweryfikuj pliki''. kliknąłem, zaczęło skanować i wyskoczył komunikat że znaleziono szereg uszkodzonych plików itd i zaleciło mi opcję napraway czy coś takiego, ale finalnie luja naprawiło i wyskoczyl kolejny komunikat, że coś tam się nie powiodło i trzeba jeszcze raz zainstalować. Powiedzcie, czy naprawdę tylko to mi pozostało? Gra waży prawie 32gb, więc ściągnięcie jej przy moim necie (500kb/s) to straszna mordęga ( zajęło mi to ok. dobę)

Edytowane przez GhostReconPL
Link to post
Share on other sites

2up

Może i racja, a szczególnie przy moim łączu (wady życia na wsi), ale jakoś tak wyszło.... :/

http://www.miastogier.pl/wiadomosc,28699.htmlTutaj (tak mi sie zdaje) wspominają o moim problemie. Tylko że ten artykuł został napisany prawie miesiąc temu, więc raczej do tego czasu powinna wyjść ta łatka, nie?

Edytowane przez GhostReconPL
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...