Skocz do zawartości

Komputer do 3000 zł z monitorem.


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry, Internet

  • Maksymalna kwota : 3000 zł Z MONITOREM

Których części potrzebuję : Cały PC + monitor

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie

Rozdzielczość mojego monitora i model: -----

Specjalne wymagania : Komputer głównie pod CS:GO.

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : -----

Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/DXJtB/

Inne : Pisałem już tutaj 2-krotnie ale przyszedł czas na ostateczną decyzję także po raz ostatni zwracam się o pomoc.

Link to post
Share on other sites

 

 

Płytka na B85M-E45

 

Dopłać te 20 zł i weź Gigabyte GA-B85M-D3H  z chłodzoną sekcją zasilania, kompletem audio na I/O oraz z dwiema kośćmi biosu 

 

Użyj kodów na darmowy montaż i wysyłkę to zaoszczędzisz właśnie na dopłatę do płyty i GPU

 

Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy

1. umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie
2. umieścić w koszyku produkty oraz pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

Link to post
Share on other sites

Dopłać te 20 zł i weź Gigabyte GA-B85M-D3H  z chłodzoną sekcją zasilania, kompletem audio na I/O oraz z dwiema kośćmi biosu 

 

Użyj kodów na darmowy montaż i wysyłkę to zaoszczędzisz właśnie na dopłatę do płyty i GPU

 

Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis lub pendrive oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy

1. umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie

2. umieścić w koszyku produkty oraz pendrive i użyć kodu: LP4VT3IVI0.

Wiem wiem o kodach :)

Teraz tylko zastanawiam się czy wziąć tę płytę: http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b85m-d3h-b85-dualddr3-1600-sata3-hdmi-gblan-matx-ga-b85m-d3h-582757/

czy tę grafikę: http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-r9-280-dual-x-boost-3gb-384bit-dvi-hdmi-dp-11230-00-20g-635688/ ?

Co takiego jest w tej płycie czego nie ma w tamtej?

 

//edit: Chyba jednak wymienię płytę, ze względu na dodatkowe koszta, np. klawiatura. Wcześniej o tym nie pomyślałem. :)

Edytowane przez thepatryczeq
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...