Skocz do zawartości

Telefon z przedziału cenowego 400-700zł


Recommended Posts

Od dłuższego czasu rozglądam się za nowym telefonem, ponieważ moja Avila już dawno powinna odejść na cmentarz, jednak wybór jest tak ogromny, że nie wiem co byłoby najkorzystniejsze. Może pomożecie;)


Co by mnie interesowało, żeby miał dobry aparat i działał płynnie. 


Wskazania:


-RAM: 1GB


-Aparat:8 Mpx


-Nagrywanie filmów Full HD (1080p)


- telefon musi być nowy, żaden  nieznany chińczyk


-budżet: 400-700 zł


-bardziej skłaniam się do Androdia, nie wiedząc czemu


Link to post
Share on other sites

Avila to był paść - od początku :) - moje kondolencje, że Musisz się z nim męczyć :)

 

Proponuję się "skłonić" :) ku Lumi 735 - Ma wszystko czego potrzebujesz, ma świetny aparat - wprawdzie 6.7 MPix - nie 8 MPix - ALE - robi naprawdę świetne zdjęcia, w swojej klasie cenowej uchodzi za jeden z najlepszych aparatów - ma świetną optykę. Mega piksele NIC nie znaczą - Lustrzanka Nikon z 12 MPix martycą robi milion razy lepsze zdjęcia niż Xperia Z3 z 20 MPix :) :)

 

Po za tym Masz bardzo dobrą kamerę przednią do "samojebek" :) szybki, płynny, nie lagujący sprzęt, z długim wsparciem, bardzo dobrze wykonany. 

Link to post
Share on other sites

Najpierw dokładnie określ czego oczekujesz od telefonu - aparat i... ?

Gry ? Muzyka (słuchawki/głośnik), bateria ? 

Xperia t3 lub g2 mini w tej cenie - 1 ma lepsze audio, drugi znakomita baterię. 

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

Kup Lumię 735 - ma bardzo dobry aparat, za 700 zł kupisz spokojnie nówkę od kogoś kto przedłużył umowę.

 

Jest lepszym wyborem niż Galaxy S3 - po pierwsze to nowy sprzęt, po drugie ma wsparcie, jest płynna i szybka, w S3 mamy bardzo mulaca nakładkę, musimy kombinować z ROM'ami.

 

Na dodatek L735 to model z tego roku, a S3 jest z przed dwóch generacji - a sprzęt z nadroidem potwornie szybko się starzeje - za rok będziemy mieć Galaxy S6 :) - a roczna Lumia 735 nadal będzie szybkim, płynnym i mającym wsparcie telefonem. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...