Skocz do zawartości

Xperia Z pekniety ekran


Recommended Posts

Witam,

Pare dni temu uszkodzilem ekran swojej xperi i jest pekniety na pol. Stalo sie to z mojej winy gdyz telefon lezal na lozko i przygniotlem go reka, Ciekaw jestem ile bedzie wynosic naprawa ekranu gdyz nie sadze zeby gwarancja to uwzgledniala ale moze sie myle. :) Jest tez mozliwosc samemu naprawy ale nie jest to rozwiazanie dla kogos z moimi zdolnosciami manualnymi. Dziekuje za kazda pomoc

Link to post
Share on other sites

"Na lewo" oczywiście będzie taniej, ale czy ostatecznie będzie to opłacalne? Z tego co rozumiem, ten tel jest jeszcze na gwarancji, prawda? Skoro tak, to ja bym szedł z tym do autoryzowanego serwisu - naprawa w pierwszym lepszym lewym serwisie z allegro może skutkować utratą gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Dzwoń do serwisu. Już kilka razy spotkałem się z tańszą wymianą całego przedniego panelu w serwisie producenta niż w komisach. 

Ostatnio znajomy chciał wymienić cały front + wyświetlacz. W komisie ponad 550 zł. Natomiast w autoryzowanym serwisie około 420 zł z zachowaniem gwarancji. Dodam jeszcze aby uważać w komisach na części jakich używają. Często są to zamienniki. 

Link to post
Share on other sites

A w co wierzysz to Twoja sprawa. Spotkałem się z kilkoma takimi przypadkami i tyle. Większość serwisów zewnętrznych woła około 500 zł za wymianę frontu w G2. Serwis autoryzowany LG wymienia to w cenie 420 zł, ostatnio podobno jest taniej ( 370 zł ) a dodatkowo nadal mamy gwarancję. 

 

Zawsze warto dzwonić do serwisu autoryzowanego. Nie tylko z telefonami. 

 

Jak coś to poczytaj posty w tym temacie 

http://forum.android.com.pl/f940/lekko-pae-kniae-ta-szyba-dotyk-praktycznie-nie-dziaa-a-393579/index5.html

 

Post

#42

#50 i wiele innych nie tylko w dziale G2 ( ten podałem jako przykład bo jest mi najbliższy )

Edytowane przez kudlatyEOS
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...