Skocz do zawartości

Zmiana karty graficznej(GTX590 na GTX 990) POMOCY


Recommended Posts

Witam. Mam wielki problem. Otóż zakupiłem celem małego upgread u nową kartę graficzną. Problem polega na tym, że ... nie chce działać. Usunąłem WSZYSTKIE pozostałości po starych sterownikach ..wpisy rejestru, ukryte foldery..po starych sterach nie zostało NIC. Gdy wkładam nową kartę, komputer załącza sie do momentu gdzie mogę dostać się do BIOS u następnie "piśnie" jak by się włączał iii...nic ciemność widzę. Męczę się z tym już od ładnych kilku godzin. POMOCY !!! ..proszę http://kotor2.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif

 

 

 

Mały błąd się wkradł ...Gtx 580 na Gigabyte GeForce GTX 980 G1 Gaming

Edytowane przez zawax
Link to post
Share on other sites

a podłączyłeś dodatkowe zasilanie ? :D

 Już poprawiłęm ..nie wiem jak edytować temat. Zasilacz Alienware 875V .. Sprzęt się nie gryzie na pewno ... Komputer jest "całkiem wypasiony" ..już nie wiem co mam robić. Dodatkowe zasilanie ? mam to podłączone na 2 złącza  z zasilacza...coś jeszcze mam zrobić? 

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że komputer jest "całkiem wypasiony" nic nam nie mówi bo równie dobrze może to być zabytek. Wymień nam wszystkie podzespoły.

Być może jest tak jak kolega wyżej pisał i wystarczy wgrać nowy bios.

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że komputer jest "całkiem wypasiony" nic nam nie mówi bo równie dobrze może to być zabytek. Wymień nam wszystkie podzespoły.

Być może jest tak jak kolega wyżej pisał i wystarczy wgrać nowy bios.

Dell Alienware Aurora r4 

Intel core I7 3930k 3.20 Ghz 6 core

Płyta główna Alienware 07jhno 

Karta graficzna Geforce GTX 580 ...nowa czeka na instalacje 

RAM HyperX Savage DDR 3 1600 MHz 2x8 gb

Edytowane przez zawax
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...