Skocz do zawartości

Obudowa I zasilacz pod ASUSA GTX 980 strix


Recommended Posts

Witam mam kompa ale robie modernizacje.

Posiadam  :

- i5 3670k

- gpu hd7970

- zasilacz silentium pc deus g1

- plyte z 77a-gd55

-obudowe silentium dladius m40

-  Dysk ssd

- dysk hdd

 

 Che zmainy obudowy zasilacza i grafiki ( procek spokojnie starczy )

Najlepiej aby zasilacz byl modularny i XD karta grafiki sie ladnie pomiescila

 

Link to post
Share on other sites

Wszystko sie powinno pomiescic jak sprawdzalem u producentow

Do tego mam jeszcze i5 3570 k da rade na luzie i Witcher 3 ladnie pochodzi

 

 

 

 Karta GTX 980 DC2 OC Strix 4GB GDDR5 (256 Bit) DVI, HDMI, 3xDP DC2 OC Strix (STRIX-GTX980-DC2OC-4GD5)

Obudowa MS800 Plus - czarny ( ZM-MS800 PLUS)

Zasilacz  Black Edition XTR 550W Fully Modular 135mm 80+ Gold (P1-550B-BEFX)

Link to post
Share on other sites

 

 

Wszystko sie powinno pomiescic jak sprawdzalem u producentow
 nie kumam ? 

 

 

 

 

Karta GTX 980

lepiej już kupić dwie (gtx970 )   

 

 

 

Zasilacz  Black Edition XTR 550W Fully Modular 135mm 80+ Gold (P1-550B-BEFX)

 

Za mało mocy do takiej konfiguracji , 650W trzeba , teraz pytanie czy kupujesz pojedynczą kartę czy bawisz się w sli ? 

Link to post
Share on other sites

Zasilacz brałbym Corsair RM do pojedyńczej 550w ci starczy. Do SLI 750w ... Bardzo stabilny i jeden z najbardziej cichych zasilaczy. W dodatku pełne modularne okablowanie. 

Co do samej karty graficznej ZRÓB SLI zdziwisz się jaki kop będzie. Pojedyńcza 980 jest niczym w porównaniu do SLI z 970. A cena jest niewiele większa jeśli chodzi o SLI.

 

Zasilacz możesz kupić jeszcze Super Flower Leadex Platinum rewelacyjny zasilacz z półpasywnym chłodzeniem. Za 650zł masz 1000w które Ci starczą na 3x gtx 970:D

Sam ten zasilacz kupiłem z myślą o SLI (też miałem pomysł na gtx 980, lecz całkowicie się nieopłaca) A pamiętaj że nowy Wiesiek i GTA w drodze i gtx 980 wątpię by na pełne max ci starczyło, tym bardziej że już masz starszy procesor który będzie już Ci zaniżać fps w porównaniu z i5 4690k o wykręconym 4.5GHZ. Podstawą do SLI też trzeba mieć podkręcony procek by to fajnie chodziło. 

 

Popatrz sobie testy w necie o ile lepsze rozwiązanie jest SLI. Dzisiejsze gtx 970 od Asus-a czy MSI są chłodnymi kartami dlatego też do SLI bardzo to pasuje. A to że będzie troche cieplej to nie odczujesz tego za bardzo. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...