Skocz do zawartości

[S] Gigabyte GTX 970 G1 Gaming 4G BOX Gw. 36 m-cy wysokie OC Tanio


Recommended Posts

Witam

 

 

Do sprzedania karta graficzna NVIDIA Gigabyte GTX 970 G1 Gaming 4G.

 


 


 

 

Model charakteryzuje się rewelacyjną kulturą pracy, niskimi temperaturami, bardzo wysoką wydajnością i świetnym potencjałem OC - w trybie boost karta bez problemu pracuje z częstotliwościami ~1550MHz. 

 

Wynik z soboty 3DMark Firestrike:


 

Świeży test z Valley:


 

Wynik Catzilla (jeden z najlepszych z GTX970):


 

 

Jest to kompletny, boxowy zestaw ze wszystkimi akcesoriami, itp. Paragon (oryginał) z PCProjekt datowany na połowę października - od tej daty 3 lata gwarancji. Karta jest cicha, chłodna i w 100% sprawna. Stan jak ze sklepu (:

 

 

Cena: 1410zł, wysyłka darmowa kurier DPD / paczka pocztowa priorytet / paczkomat InPost.

 

 

Przy odbiorze osobistym w Warszawie i płatności gotówką - 10zł taniej. 

 

Allegro możliwe - dopłata do prowizji 30zł.

 

 

Tel. do kontaktu: 501-025-579

 

Odbiòr na terenie Ursynowa (np. Metro Natolin), codziennie po 15 a w weekend cały dzień.

 

 

 

@robertgr1

A co ma być z cewkami? Wiadomo, że 970 miewają piszczące cewki. Ja mam zasilacz Fractal Design Newton R3 600W i piszczenie cewek spotkałem tylko w teście Valley. Nigdzie indziej piszczenia cewek nie uświadczyłem.

 

Nie wiem w ogóle po co te pytania o cewki - wszędzie było o tym głośno, każdy model ma z tym mniejszy bądź większy problem ale z informacji jakie podawali producenci miało być to stopniowo rozwiązywane odpowiednimi sterownikami czy łatkami. Tak więc decydując się na 970 trzeba liczyć się z tym, że karta może piszczeć w testach czy aplikacjach. 

Edytowane przez jellybe4r
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...