Skocz do zawartości

Grafika pod E6500 Dual-Core (ok.450PLN)


Recommended Posts

Odwieczny dylemat, niestety nie mam żadnej koncepcji.

Musi być taka, aby mój procek jej nie spowalniał ale jednocześnie najbardziej optymalna.

Komputer głównie do netu, filmów, zdjęć, czasami jakaś gra.

 

Pozostałe elementy zestawu:

-pamięć 2 x 2GB

-zasilacz 500W ModeCom

-Płytka asusa

 

Czekam na wszelkie sugestie.

Link to post
Share on other sites

Odwieczny dylemat, niestety nie mam żadnej koncepcji.

Musi być taka, aby mój procek jej nie spowalniał ale jednocześnie najbardziej optymalna.

Komputer głównie do netu, filmów, zdjęć, czasami jakaś gra.

 

Pozostałe elementy zestawu:

-pamięć 2 x 2GB

-wiatrak 500W ModeCom

-Płytka asusa

 

Czekam na wszelkie sugestie.

Wiatrak 500W ModeCom ? :P:(:menda:

Link to post
Share on other sites

Ale on jest dużo droższy a niewiele lepszy. Jak ty masz 4x gtx 480 to cie cena nie obchodzi ale może dla niego to bardzo ważne.

 

UP: Przydałby się jakis bardziej markowy zasilacz 550W np Tagan jeżeli chcesz tam wsadzić GTX460 co jest dla ciebie raczej nieopłacalne jeżeli mówimy o segmencie cenowym 450zł

Link to post
Share on other sites

ten zasilacz spokojnie pociągnie radka :(

ale najlepszy wybór jest

http://allegro.pl/gigabyte-hd4850-1gb-4 ... 35673.html - wydajnosc na poziomie GTS 250 ale bardzo dobre chłodzenie i ciche:)

 

albo

 

http://allegro.pl/asus-radeon-hd-4870-1 ... 99328.html - zdecydowanie lepsze od GTS 250

 

GTS 250 ja bym brał ale max do 400zł :menda:

Link to post
Share on other sites

Ale on jest dużo droższy a niewiele lepszy. Jak ty masz 4x gtx 480 to cie cena nie obchodzi ale może dla niego to bardzo ważne.

 

UP: Przydałby się jakis bardziej markowy zasilacz 550W np Tagan jeżeli chcesz tam wsadzić GTX460 co jest dla ciebie raczej nieopłacalne jeżeli mówimy o segmencie cenowym 450zł

Zapytałem tylko tak czysto teoretycznie.

Dla mnie istotną przeszkodą jest cena (ok.450 - max. 500PLN).

Nie szukam monstrum do najnowszych gier w max detalach...

Link to post
Share on other sites

Witam,pierwsze pytanie roonin na ile masz wykrecon3ego swojego procka? ,drugie w jakie gry grasz przy jakiej rozdzielczosci, trzecie bierzesz pod uwage wymiane zasilacza?

Może zaskoczy Cię fakt, że procek jest niekręcony bo nie było takiej potrzeby. Do tej pory zestaw śmigał na GF 9600GT i w zupełności mi wystarczał. Podczas czyszczenia sprzetu, grafikę pogryzł mi pies, a jeśli mam teraz coś kupować to chciałbym coś optymalnego pod ten procesor za niewielkie pieniądze.

Link to post
Share on other sites

tamta karta HD4850 chodzi jak GTS 250, tylko tym się różni że ma dobre chłodzenie, bo możesz kupić referenta HD4850 nowego za 330zł ale to będzie odkurzacz, chyba że Ci to nie przeszkadza, tak samo referencyjny GTS 250 będzie głośny a na tym chłodzeniu Zalmana w tej grafie za 389zł można pokusić się tez o jakieś OC, chociaż tamten radek HD4870 za 469zł nie jest też zły, a wydajność na poziomie GTX 260 :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...