Skocz do zawartości

Komputer do gier + Adobe max. 7000


Recommended Posts

Witam. Postanowiłem złożyć komputer do gier oraz pakietu Adobe (Na razie drobna obróbka zdjęć  i wideo, dopiero się uczę) 

  • Zastosowanie komputera: Nowe gry oraz pakiet Adobe
  • Maksymalna kwota 7000 zł i ani złotówki więcej  
  • Których części potrzebuję : Buda bez chłodzenia na procesor oraz system
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Tak
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: 1920x1080 AOC I2269Vwm (planowane 2 sztuki)
  •  Specjalne wymagania : Jeśli się uda to gtx980, I7 4790k i 16gb ramu
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Prolimatech Megahalems Red
  • Własna propozycja zestawu : brak
  • Inne: brak

Z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Myślałem o zrobieniu sli w przyszłości. 

@edit 

Ktoś ma jakiś pomysł na ten zestaw?

Witaj,

Podłączę się do twojego tematu bo szukam, składam w podobnej cenie kompa do pracy i też prosiłem w swoim temacie o pomoc ale coś słabo to wygląda. Raczej jestem zdecydowany na zakup takiego zestawu. Może coś Ci to pomoże, zapewne nadaje się też do gier: http://www.morele.net/inventory/info/B9ynf5/

Cena zestawu jest rozsądna Tobie nie wyjdzie nawet tyle bo posiadasz już jakieś części.

Edytowane przez robertwiatr
Link to post
Share on other sites

@up Poczekam jeszcze na inne zestawy, ale dzięki za propozycję. :)

Może ktoś mi powiedzieć jak to jest z tą 980? Rzeczywiście jest tylko o 10% wydajniejsza od 970?Myślę czy brać jedną 980 czy dołożyć do sli z 970, a zejść na innych podzespołach.


Sam wymyśliłem taki zestaw. Jest okej czy coś można poprawić? http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12/04/4b40ec5ff555b19dedd42d29cc65410d.jpg Edytowane przez barszczu97
Link to post
Share on other sites

SLI z 970 > 980
Wliczam oczywiście Cena/Wydajność a nie wydajność.

Co do zejścia na innych podzespołach. Czy adobe aż tak nie trawi CUDA? Bo jeśli to dobrze działa to możesz zejść na i5 i go też podkręcić - oczywiście HT dużo daje przy renderingu.

Edytowane przez pl_sbx
Link to post
Share on other sites

A po Ci SLI pod taki monitor ? 

 

 

 

1920x1080 AOC I2269Vwm

 

SLI robi się pod znacznie wyższe rozdzielczości albo pod monitory z odświeżaniem +120Hz 

 

MSI Z97-G55 SLI /intel Z97, LGA 1150/

Corsair RM 750W 80+ Gold 135mm modular

Intel Core i7-4790K /4.0GHz, 8MB, LGA 1150, BOX/

Crucial 16GB (2x8GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Liteon iHAS122 SATA (black)

Crucial MX100 256GB (550/300MB/s)

Microsoft Windows 8.1 OEM 64bit PL

Gelid Darkforce USB3.0 (b/z)

Gigabyte GeForce GTX 970 WindForce OC 4GB DDR5 256Bit (1253/7000) + gra gratis x2

 

7084 zł + kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa 

 

Jak widzisz wszystko jest tutaj wpychane bardzo na siłę. Brakuje drugiego HDD pod render FullHD oraz dysku scratch. 

 

Weź sobie porządny zestaw przygotowany na dokupienie drugiej karty za jakiś czas bądź do jej całkowitej wymiany. 

 

Nie wiem czy takie rozwiązanie Cię interesuje. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...